Beckham a marcat din nou pentru Milan (Video)

Joi, 29 Ianuarie 2009, ora 09:01
1390 citiri

Davin Beckham a reusit un nou gol pentu formatia rosso-nerra in remiza cu Genoa, scor 1-1.

Fotbalistul imprumutat de la Los Angeles Galaxy a deschis scorul in minutul 33. Britanicul a marcat printr-o executie spectaculoasa de la marginea careului. Beckham se afla la cea de-a doua reusita dupa ce a inscris si in etapa precedenta castigata de Milan cu 4-1 la Bologna.

Milanezii au terminat la egalitate intalnirea cu Genoa, scor 1-1, si se afla pe pozitia a treia in Serie A, la opt puncte de liderul Inter Milano.

Iata golul marcat de David Beckham in poarta celor de la Genoa

Surprize imense în Liga Europa: Liverpool, "distrusă" pe teren propriu. Toate rezultatele serii
Echipa italiană Atalanta Bergamo s-a impus joi seara, în deplasare, scor 3-0, în faţa grupării engleze FC Liverpool, în prima manşă a sferturilor din Liga Europa. AS Roma a învins pe AC...
Iohannis merge la Bruxelles. Subiectele fierbinți aflate pe agenda reuniunii liderilor europeni
Preşedintele Klaus Iohannis va participa miercuri şi joi, 17-18 aprilie, la reuniunea extraordinară a Consiliului European care va avea loc la Bruxelles. Şeful statului va participa, de...