Vezi cum Ronaldinho a primit cartonasul rosu ... ba nu, galben :)

Luni, 27 Iulie 2009, ora 12:57
1608 citiri

Inter Milano si AC Milan au disputat duminica seara, in Statele Unite ale Americii, o partida amicala.

Partida a fost castigata de campioana Italiei, la care Chivu a evoluat 73 de minute, cu scorul de 2-0, dupa doua goluri marcate de Diego Milito.

Pe langa jocul frumos practicat de cele doua formatii, in memoria spectatorilor va ramane si faza petrecuta in minutul 34, atunci cand Ronaldinho a primit cartonasul rosu din greseala.

Realizand ca a gresit, arbitrul s-a corectat repede, insa a reusit sa amuze publicul si chiar si pe Ronaldinho.

Iata mai jos faza petrecuta in minutul 34:

Ultimul mesaj al lui Piedone despre posibila retragere din cursa pentru Capitală: ”Îi las pe contracandidaţi să facă campanie când cerurile sunt deschise”
Cristian Popescu Piedone a anunțat joi, 25 aprilie, că rămâne în cursa pentru Primăria Bucureștiului, în ciuda tuturor zvonurilor. "Haideţi să închidem odată... Retragere, mesaje,...
Orban acuză Biroul Electoral Central că favorizează alianța PSD-PNL: ”Le-a dat voie să desfacă alianţa împotriva firii”
Liderul Forţa Dreptei, Ludovic Orban, a acuzat joi, 25 aprilie, Biroul Electoral Central că ar fi modificat „în mod ilegal” o hotărâre de guvern şi că instituţia ar fi...