Gafa de cascadorii rasului in partida celor de la Ajax in Olanda (Video)

Duminica, 05 Martie 2017, ora 20:28
5959 citiri

Ajax Amsterdam a remizat in campionatul Olandei, scor 1-1 cu cei de la Groningen, in deplasare, iar golul gazdelor a fost unul de-a dreptul hilar, dupa o gafa uriasa a portarului lui Ajax.

Groningen a deschis scorul in minutul 56 prin Linssen, dupa ce portarul lui Ajax, Onana, a iesit cu mingea la picior din careu, a incercat un dribling in fata lui Linssen, dar a fost deposedat copilareste:

Ajax a egalat tarziu, in minutul 82, prin Klaassen. Memisevici a fost eliminat de la Groningen in minutul 87.

In clasament, Ajax s-a apropiat la 4 puncte de lidera Feyenoord, care a pierdut duminica 0-1 la Sparta Rotterdam.

Candidații PSD din București strâng din nou semnături. Firea: Este o situație nouă. Avem alte protocoale
Candidatul PSD pentru Primăria Capitalei, Gabriela Firea, a afirmat, joi, 25 aprilie, că protocoalele semnate de PSD cu PNL pentru candidaturi comune la primăriile de sector şi la Primăria...
Lovitură pentru Clotilde Armand. Primărița Sectorului 1, trimisă în judecată în ziua în care și-a depus candidatura pentru un nou mandat
Procurorii au anunțat joi, 25 aprilie, trimiterea în judecată a primăriței Sectorului 1, Clotilde Armand, pe care o acuză de ”folosirea funcţiei pentru favorizarea unor persoane”. Ea...
#gafa uriasa meci Ajax Olanda, #Video portar Ajax gafa copilareasca, #Groningen Ajax Video eroare portar , #stiri Ajax