CSO Cugir - Unirea Ungheni 1-0 (0-0) | Gruparea de sub Dragana, victorie eroica, in inferioritate numerica din minutul 2!

Sambata, 19 Septembrie 2020, ora 22:32
61 citiri
La primul meci din aceasta toamna sub Dragana, CSO Cugir a intalnit nou-promovata Unirea Ungheni, elevii lui Lucian Itu reputand o victorie eroica, scor 1-0 (1-0),gol I. Grozav (81, reluare din careu, din 10 metri, dupa un corner)

Gazdele au evoluat practic intregul meci in inferioritate numerica, dupa ce portarul Toila a fost eliminat in minutul 2, pentru fault din postura de ultim aparator, dupa o eroare copilareasca. Tot planul tactic al Cugirului a fost dat peste cap, intre buturi intrand ...citește toată știrea