Înapoi la listarea arhivei

04 Aprilie 2015 - Sporting Rosiori a coborat pe locul 9 / Rezultatele complete ale etapei a 18-a

Sporting Rosiori a ratat sansa sa urce pe locul 6 al clasamentului, golul incasat in minutul 90+3 in meciul de acasa, de azi, cu Stefanesti coborand-o pe pozitia a 9-a in Seria a III-a a Ligii a 3-a

04 Aprilie 2015 - S-a intors roata! Sporting, egalata in minutul 90+3

Sporting Rosiori reusea etapa trecuta sa invinga cu 3-2 pe FCM Targoviste, golul victoriei fiind marcat de Floricel in minutul 90+3.

04 Aprilie 2015 - Victorii pentru Turnu, Alexandria si Branceni / Rezultatele etapei a 21-a

Astra Plosca - Unirea Petrolul Videle 1-4

04 Aprilie 2015 - Rezultatele de ieri din Liga 3 / Sporting Rosiori joaca azi cu Stefanesti

Ieri sau disputat primele trei partide din Seria a III-a a Ligii a 3-a de fotbal. Atletic Bradu a trecut acasa de Urban Titu, scor 3-1, ultimul gol al argesenilor fiind reusit de teleormaneanul Ruta,