Înapoi la listarea arhivei

05 Iunie 2017 - Teleormaneanul Cosmin Neagu a semnat cu FC Hermanstadt Sibiu

Cosmin Neagu, mijlocasul nascut la Rosiorii de Vede, s-a transferat de la Dacia Unirea Braila la FC Hermanstadt Sibiu, echipa nou promovata in Liga 2.

05 Iunie 2017 - CS Strehaia a ratat eventul, la Mehedinti! A fost invinsa de aceeasi echipa ca in urma cu 6 ani

Campioana judeteana dupa o pauza de 27 de ani, CS Strehaia, adversara lui Vointa Saelele la baraj, n-a reusit sa-si adjudece si Cupa Romaniei - Mehedinti. Echipa antrenata de Mircea Danciu a fost

05 Iunie 2017 - Teleormaneanul Razvan Gradinaru a marcat in campionat pentru Concordia Chiajna

Razvan Gradinaru, jucatorul nascut la Zimnicea, a areusit sa marcheze golul din minutul 6, decisiv pentru Concordia Chiajna in meciul cu FC Voluntari, scor 1-0. Cu aceasta reusita, Gradinaru si-a

05 Iunie 2017 - Prima sesiune a Bacalaureatului demareaza marti. Aproximativ 2300 de candidati sustin examenul in Teleorman