Înapoi la listarea arhivei

17 Martie 2018 - Atletico Alexandria joaca maine pe teren propriu in campionat

Maine, de la ora 10:15, in Sala Polivalenta din Alexandria, formatia noastra Atletico Alexandria va intalni pe HC Buzau 2012 in etapa cu numarul 12 din Seria A la handbal masculin.

17 Martie 2018 - Victorie pentru CSBT Alexandria in campionat

CSBT Alexandria a castigat azi meciul din campionat cu CSM Satu Mare cu scorul de 81-76. Scorul pe sferturi a fost: 29-24, 12-23, 19-15 si 21-14.

17 Martie 2018 - Liga 3 / FCM Alexandria a castigat la Rosiori prin golul marcat de Calofir

In derby-ul Teleormanului, FCM Alexandria s-a impus la Rosiori prin golul marcat de Calofir in minutul 45. In prima parte a meciului, jucatorii lui Marius Stoica au fost mai prezenti in joc.

17 Martie 2018 - Liga 4, etapa 18 / Rapid Buzescu a pierdut cu Draganesti Vlasca pe teren propriu

Liga a- IV-a - Sambata 17.03.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

17 Martie 2018 - Infrangere pentru CSBT Alexandria in campionat cu Sepsi

CSBT Alexandria a pierdut in al doilea meci al turneului pentru locurile 1-5 in fata liderului din campionat Sepsi Sic Sfantu Gheorghe. Scorul final a fost 61-85. Pe sferturi a fost 15-19, 14-20,