Înapoi la listarea arhivei

14 Septembrie 2019 - Liga 2| Rezultate| Turris pierde primele puncte din acest sezon

Turris Turnu Magurele a pierdut primele puncte astazi, in egalul de la CSM Resita, scor 1-1, golul turnenilor fiind marcat de Cristian Ciobanu in minutul 30, dupa o priima repriza controlata de

14 Septembrie 2019 - Liga 6| Delegari arbitri

Maine, incepand cu ora 11:00, ia start noul sezon de liga 6. Pentru AS Dinamo Bogdana este primul meci oficial din istoria echipei care este infiintata in acest an.

14 Septembrie 2019 - Liga 4| Rezultatele etapei 3| Cetatea si Butesti obtin primele puncte

Astazi a avut loc etapa a treia a ligii 4. Esiganesti, Orbeasca, Bragadiru si Peretu sunt singurele echipe cu maxim de puncte. Saelele se incurca pe propriul teren iar Cetatea castiga primele puncte.