Înapoi la listarea arhivei

29 Septembrie 2019 - LIGA 6 | REZULTATE SERIA 2 | PROGRESUL BOGDANA, SINGURA ECHIPA CU MAXIM DE PUNCTE DIN SERIA 2

Astazi a avut loc etapa 3 in liga 6 si s-a consemnat o victorie surprinzatoare, la scor a celor de la Islaz, impotriva campioanei de anul trecut din Liga 6, Seria 2, Old Boys Alexandria. Cei din

29 Septembrie 2019 - Tanar ranit intr-un accident rutier, la Vartoapele

Politistii din cadrul Biroului Rutier Rosiori de Vede au fost sesizati astazi, in jurul orei 11:14, cu privire la faptul ca pe DJ 703, pe raza localitatii Vartoapele de Sus, s-a produs un accident

29 Septembrie 2019 - EXCLUSIV! Ghidul pesedistului iesit la strans de semnaturi. Membrii PSD sunt invatati sa spuna "Buna ziua" si "Multumesc", inainte sa ameninte cu taierea pensiilor si salariilor...

Ziarul Liber in Teleorman a intrat in posesia unui Ghid de semnaturi pentru sustinerea Pactului National. Acest ghid este oferit de catre PSD membrilor care pleaca in teren sa stranga semnaturile si

29 Septembrie 2019 - Liga 5 | Clasament | Rezultatele etapei 5 | Liderul a primit o lectie dura la Vitanesti

Astazi a avut loc etapa 5 din liga 5, a avut loc prima neprezentare din acest nou sezon, Sfintesti a pierdut la masa verde, scor 3-0 iar echipa de pe primul loc a pierdut la scor de maidan pe terenul

29 Septembrie 2019 - Liga 3 | Rezultatele etapei 6 | Clasament

Vineri, CSM Alexandria a deschis etapa 6 din liga 3, acasa cu FC Voluntari 2, Scorul a fost de 4-2 dupa ce la pauza a fost 1-0, oaspetii au jucat in inferioritate numerica din minutul 44. Sporting