A treia victorie pentru Dunarea Zimnicea in Cupa Teleormanul

Sursa: TRsport
Luni, 15 Iulie 2013, ora 00:30
117 citiri
Echipa Dunarea Zimnicea continua evolutiile foarte bune in Cupa Teleormanul. Ultima victima a fost CS Nanov, pe care Dunarea a invins-o chiar la ea acasa, cu scorul de 5-1 dupa ce la pauza a fost 1-0.

Din discutiile cu Sica Tote am aflat ca golurile au fost marcate de Neacsu Marius (1) in min. 30, Mitala Ionut (2), primul din lovitura libera iar al doilea dupa o pasa a lui Leseanu, in minutele 55 si 65, Bibina Ionut (1), sut din lateral dreapta cu exteriorul din apropierea liniei de tusa, in ...citește toată știrea