Fotbal feminin | Victorie pentru CSM Alexandria

Sursa: TRsport
Miercuri, 01 Septembrie 2021, ora 12:07
114 citiri
Victorie in prima etapa pentru CSM ALEXANDRIA

CSM Alexandria a debutat pe teren propriu impotriva echipei POLI Timisoara, pe care a invins-o cu scorul 3-1 ( 2-0 la pauza) golurile fiind marcate de Andreea Dita, Alexandra Nica si Iulia Savescu.

Jucatoarele antrenate de Calin Pistolea au intrat hotarate inca de la inceput sa castige cele 3 puncte puse in joc, iar dupa 25 de minute scorul era de 2-0 in favoarea lor. Pe finalul primei reprize oaspetele au avut cateva ocazii de a inscrie dar la ...citește toată știrea