Sporting Rosiori a castigat restanta de la Craiova si pastreaza sanse la primul loc

Sursa: TRsport
Miercuri, 18 Noiembrie 2020, ora 18:07
21 citiri
Sporting Rosiori a castigat astazi partida din etapa a 10-a cu Universitatea 2 Craiova, partida care ar fi trebuit sa se desfasoare in urma cu o saptamana. Emmanuel Ernest a inscris o dubla pentru rosioreni in minutele 34 si 54 si pastreaza sanse mari ca echipa sa petreaca pauza de iarna pe prima pozitie, pentru Rosiori urmeaza restanta cu Unirea Bascov, meci care va avea loc sambata, 12 noiembrie de la ora 14:00. In cazul unei victorii, Sporting Rosiori va trece pe prima ...citește toată știrea