Alin Stoica, accidentat

Sambata, 16 Februarie 2008, ora 12:19
1144 citiri

Alin Stoica a fost lasat in afara lotului de catre antrenorul Enzo Scifo, iar astfel nu va putea debuta impotriva fostei sale echipe, Anderlecht, pentru care a evoluat in perioada 1996 - 2002.

Mijlocasul lui Excelsior Mouscron, Alin Stoica, a debutat la noua sa echipa in urma cu o saptamana, evoluand 28 de minute in partida impotriva celor de la Westerlo, pierduta cu scorul de 1 - 2.

Cum se simte fotbalistul de la Poli Iași cu multiple fracturi craniene: ”Confuz și stare de somnolență”
Clubul de fotbal Politehnica Iaşi anunţă că starea jucătorului Luca Mihai, accidentat grav duminică, în meciul cu Dinamo, este una stabilă, dar că acesta încă este confuz şi prezintă...
Panică la meciul Dinamo - Poli Iași. Jucătorul care a fost scos din teren cu masca de oxigen
Meciul Dinamo - Poli Iași din play-out-ul Superligii, aflat în desfășurare, a consemnat o accidentare gravă a lui Luca Mihai, tânărul jucător al oaspeților. În minutul 28, Josue...
#alin stoica, #accidentare, #anderlecht, #excelsior mouscron , #stiri Anderlecht