Fază rarisimă la meciul lui Atletico Madrid: jucătorul care a marcat era pe banca de rezerve VIDEO

Sambata, 04 Februarie 2023, ora 23:41
4869 citiri
Angel Correa

Atletico Madrid a deschis scorul în meciul de pe teren propriu contra lui Getafe în minutul 60.

Faza e însă cu totul neobișnuită. Angel Correa marchează pentru Atletico, dar arbitrul asistent semnalizează o poziție de ofsaid. Correa este imediat schimbat de Diego Simeone și se așează pe banca de rezerve supărat.

Arbitrii revizuiesc însă faza și acordă golul lui Correa, care se bucură alături de copechipieri, deși fusese deja schimbat.

Ateltico Madrid - Geta s-a terminat până la urmă 1-1, după ce oaspeții au egalat în minutul 83 prin Unal din lovitură de pedeapsă.

Ultimul mesaj al lui Piedone despre posibila retragere din cursa pentru Capitală: ”Îi las pe contracandidaţi să facă campanie când cerurile sunt deschise”
Cristian Popescu Piedone a anunțat joi, 25 aprilie, că rămâne în cursa pentru Primăria Bucureștiului, în ciuda tuturor zvonurilor. "Haideţi să închidem odată... Retragere, mesaje,...
Orban acuză Biroul Electoral Central că favorizează alianța PSD-PNL: ”Le-a dat voie să desfacă alianţa împotriva firii”
Liderul Forţa Dreptei, Ludovic Orban, a acuzat joi, 25 aprilie, Biroul Electoral Central că ar fi modificat „în mod ilegal” o hotărâre de guvern şi că instituţia ar fi...