Meci incredibil in Cupa: UTA a egalat cand FCSB avea trei jucatori eliminati

Miercuri, 19 Octombrie 2022, ora 23:04
45 citiri
UTA a inceput excelent meciul cu FCSB, din prima etapa a Cupei Romaniei, inca din minutul 7 fiind 1-0. Stahl a patruns in careu, pe dreapta, i-a pasat in centru tanarului R. Pop, care a inscris de la vreo 8 metri.

In min. 19, Miculescu a fost faultat in careul aradean de Hoxhallari, arbitrul Cojocaru dictand penalty, dupa consultarea VAR. S-a facut 1-1, in min. 22, Radunovic marcand de la punctul de la 11 metri.

Meciul a scazut in intensitate, iar pana la pauza nu am mai consemnat nimic ...citește toată știrea