La două luni după moartea fostului iubit, Arina Sabalenka s-a afișat cu noua cucerire, un bărbat căsătorit VIDEO

Marti, 21 Mai 2024, ora 18:32
5555 citiri
Sabalenka și noul iubit FOTO Instagram

Tenismena Arina Sabalenka, locul 2 mondial, care s-a confruntat în luna martie cu vestea teribilă a morții fostului iubit, Konstantin Koltsov, găsit decedat la un hotel din Miami, chiar în timpul turneului din Florida la care jucătoarea din Belarus lua parte, și-a refăcut

în scurt timp viața sentimentală.

Astfel, au fost confirmate zvonurile că Arina Sabalenka formează un cuplu cu omul de afaceri Georgios Frangoulis (CEO-ul companiei Oakberry), un bărbat căsătorit.

Sabalenka și Frangoulis s-au afișat pentru prima dată împreună, ținându-se de mână ca doi îndrăgostiți, la Marele Premiu de Formula 1 de la Imola, în Italia, la finalul săptămânii trecute.

Sabalenka e acuzată din nou de faptul că distruge căsnicii, așa cum s-a întâmplat și în relația cu Koltsov, care și-a abandonat soția și copiii.

De această dată, partenera de viață a lui Frangoulis e decisă să pună capăt căsniciei.

”Sunt căsătorită cu Georgios. Dar voi cere divorțul. Au o aventură din California, de la Indian Wells”, a spus femeia, conform presei internaționale.

Pilotul olandez Max Verstappen (Red Bull) a câştigat, duminică pe circuitul Montmelo din Barcelona, Marele Premiu al Spaniei la Formula 1, a zecea etapă a Campionatului Mondial, şi şi-a...
Probleme mari pentru Sabalenka înainte de Wimbledon. Ce s-a întâmplat la WTA Berlin
Tenismena Arina Sabalenka, numărul 3 mondial, a fost eliminată sâmbătă în sferturile de finală la turneul WTA 500 de la Berlin. Arina Sabalenka a acuzat probleme medicale cu o...
  1. Ungaria ajută România la Euro 2024! Victorie în prelungiri a maghiarilor
  2. Elveția a ”speriat” Germania în ultimul meci din grupe la Euro 2024. Gol decisiv în prelungiri
  3. Momente dramatice în meciul Scoția - Ungaria de la Euro 2024. S-a repetat cazul Eriksen de la Euro 2020
  4. Scandări naționaliste la Euro 2024. Jucătorul a primit o sancțiune dură de la UEFA
  5. Jaqueline Cristian, învinsă clar de o mare favorită, la WTA Bad Homburg
  6. Argint european pentru echipa României, după o finală cu Ungaria
  7. Finală dramatică la WTA Berlin. Jucătoarea care a salvat 5 mingi de meci
  8. Liderul mondial din ATP a câștigat primul turneu pe iarbă din carieră
  9. Cum s-a încheiat cursa de Formula 1 de la Barcelona. Campionul Max Verstappen: "S-a jucat în primele tururi"
  10. Blat la România - Slovacia de la Euro 2024? Părerea lui CTP: ”Dacă încearcă să joace meschin...”