Rezultat de tenis la un meci de fotbal din Premier League. În minutul 15 era deja 0-3

Marti, 05 Martie 2024, ora 08:29
1012 citiri
Declan Rice FOTO facebook

Formaţia Arsenal Londra a învins, luni seară, în deplasare, cu scorul de 6-0, echipa Sheffield United, în ultimul meci din etapa a 27-a a campionatului Angliei.

În minutul 15, scorul era 0-3, iar la pauză a fost 0-5.

Au marcat Odegaard ‘5, Bogle ’13 (autogol), Martinelli ’15, Havertz ’25, Rice ’39 şi White ’58.

Arsenal ocupă locul 3 în clasament, cu 61 de puncte, în timp ce Sheffield United este pe ultimul loc, cu doar 13 puncte.

Lider este Liverpool, care are 63 de puncte, urmată de Manchester City.

Victorie magnifică pentru Emma Răducanu, contra unei tenismene de top. Gafa memorabilă pe care a făcut-o VIDEO
Tensimena de origine română Emma Răducanu, clasată pe locul 302 mondial, a obținut o victorie magnifică în meciul de baraj din Billie Jean King Cup pe care Marea Britanie îl dispută în...
Jaf la Monte Carlo: tenismenul de top a rămas fără un ceas de 300.000 de euro
Tenismenul american Sebastian Korda a rămas fără ceasul său, în valoare de 300.000 de euro, care i-a fost smuls pe stradă săptămâna trecută la Roquebrune, cu două zile înainte de...
#arsenal, #anglia, #premier league, #victorie, #tenis, #Sheffield , #stiri fotbal