Ziare.com
Liga 1 revine: Cum arata programul primei etape dupa pandemia de coronavirus

Liga 1 revine: Cum arata programul primei etape dupa pandemia de coronavirus

12 iunie e ziua in care se va relua oficial fotbalul in Romania. Liga Profesionista de Fotbal (LPF) a publicat, miercuri, programul etapei a 3-a din play-off si play-out, prima de dupa pandemie. Derbiul etapei, dintre primele doua clasate, CFR ...

03 Iunie 2020

Program meciuri etapa 3

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de joi

Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de joi

Etapa cu numarul 29 a primei noastre scene fotbalistice se inchide joi, odata cu disputarea ultimelor trei dispute ramase pe tablou, dupa cum urmeaza: * Gaz Metan Medias (14) vs. Otelul Galati (18) - ora 17.00 / Digi Sport 1 si Look Tv Arbitri: Paul Unimatan (Zalau0 - central; Gero Szabo (Cluj Napoca) si Stelian Slabu (Brasov) - asistenti; Dragos Istrate (Bucuresti) - rezerva Observatori; Nicolae Grigorescu (Timisoara) - arbitraj si Iulius Nemteanu (Ghermanesti / Ilfov) - joc...

30 Aprilie 2015
    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de joi

    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de joi

    Etapa 25 a Ligii 1 se inchide joi odata cu disputarea ultimelor trei jocuri ramase pe tablou, capul de afis constituindu-l confruntarea de pe National Arena dintre Steaua si Petrolul. * FC Brasov (11) vs. Ceahlaul Piatra Neamt (16) - ora 17.00 / Look Tv si Digi Sport 1 Arbitri: Sebastian Coltescu (Craiova) - central; Ovidiu Artene si Daniel Hulubei (ambii Vaslui) - asistenti; Viorel Flueran (Craiova) - rezerva Observatori: Sorin Boca (Iasi) - arbitraj si Mircea Calin (Bucuresti) - joc...

    09 Aprilie 2015
      Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 15-a

      Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 15-a

      Prima noastra scena fotbalistica isi redeschide cortina dupa pauza impusa de jocurile nationalei mari cu Irlanda de Nord si Danemarca, vineri urmand sa se dispute doua partide din contul etapei cu numarul 15, dupa cum urmeaza: * Viitorul Constanta (10) vs. Concordia Chiajna (15) - ora 18.00 / Look Tv si Dolce Sport / se joaca la Chiajna Arbitri: Cristian Balaj (Baia Mare) - Adrian Ghinguleac si Andrei Constantinescu (ambii din Bucuresti). Rezerva: Andrei Antonie (Bucuresti) Observator arbitri: Dan Petrescu (Bucuresti)...

      21 Noiembrie 2014
        Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor etapei a 14-a

        Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor etapei a 14-a

        Etapa cu numarul 14 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, isi deschide astazi cortina odata cu disputarea a doua jocuri de pe tablou, dupa cum urmeaza: * ASA Tg. Mures (5) vs. Gaz Metan Medias (10) - ora 18.00 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Marcel Barsan - Mircea Grigoriu si Vlad Barleanu (toti din Bucuresti). Rezerva: Dorian Miclosina (Drobeta Turnu Severin) Observator arbitri: Corneliu Fecioru (Bucuresti)...

        07 Noiembrie 2014
          Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 7-a

          Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor din etapa a 7-a

          Prima noastra scena fotbalistica reintra in "paine" dupa pauza impusa de startul nationalei mari in campania de calificare la Europenele 2016 din Franta, vineri urmand sa se desfasoare doua jocuri din contul etapei cu nr. 7, dupa cum urmeaza: * FC Brasov (14) vs. Concordia Chiajna (15) - ora 18.30 / Look Tv Arbitri: Adrian Comanescu (Rm. Valcea) - Ovidiu Artene (Vaslui) si Florin Badea (Rm.Valcea). Rezerva: Florin Andrei (Tg. Mures) Observator arbitri: Patritiu Abrudan (Cluj Napoca)...

          12 Septembrie 2014
          Alte articole despre: Liga 1 program meciuri etapa 7
            Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

            Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

            Etapa cu numarul 5 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, isi trage luni cortina odata cu disputarea ultimelor doua jocuri ramase pe tablou, dupa cum urmeaza: * CSMS Iasi (16) vs. Otelul Galati (18) ora 18.30 / Look Tv Arbitri: George Gaman (Craiova) - Dragos Iliescu (Craiova) si George Neacsu (Campulung Muscel). Rezerva: Iulian Dima (Bucuresti) Observator arbitri: Ioan Onicas (Zalau)...

            25 August 2014
              Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

              Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

              Etapa cu numarul 4 a primului nostru esalon fotbalistic continua duminica cu disputarea a trei jocuri, dupa cum urmeaza: * ASA Tg. Mures (6) vs. Concordia Chiajna (10) - ora 17.00 / Look Plus si Dolce Tv Arbitri: Marcel Barsan - Valentin Avram (ambii Bucuresti) si Ciprian Dansa (Oradea). Rezerva: Paul Unimatan (Zalau) Observator arbitri: Zoltan Szekely (Baia Mare)...

              17 August 2014
                Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 2-a

                Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurile din etapa a 2-a

                Etapa 2 a principalului nostru esichier fotbalistic, editia 2014/2015, se deschide in prima zi a lunii august cu doua jocuri, dupa cum urmeaza: * Ceahlaul Piatra Neamt vs. ASA Tg. Mures - ora 18.30 / Look TV Arbitri: Sebastian Coltescu (Craiova) - Florin Paunescu (Rm. Valcea) si Marius Marchidanu (Braila). Rezerva; Iulian Dima (Bucuresti) Observator arbitri: Alexandru Deaconu (Bucuresti)...

                01 August 2014
                Alte articole despre: Liga 1 program meciuri etapa 2
                  Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

                  Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de vineri

                  Penultima runda a primei noastre scene fotbalistice, editia 2013/2014, continua vineri cu patru dispute mai mult decat interesante, in toate evoluand echipe care tremura in privinta salvarii de la retrogradare. * FC Brasov (15) vs. Universitatea Cluj Napoca (9) - ora 19.30 / Digi Sport 1 Cristian Balaj (Baia Mare) - central; Sebastian Gheorghe (Suceava) si Marius Nicoara (B.Herculane) - asistenti; Mihai Amoraritei (Campina) si Dorian Miclosina (Resita) - aditionali; Vasile Popescu (Buzau) - rezerva...

                  16 Mai 2014
                    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

                    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

                    Etapa cu numarul 29 a primei noastre scene fotbalistice isi trage luni cortina, dupa disputarea celor trei jocuri ramase pe tablou. * Corona Brasov (18) vs. Viitorul Constanta (17) - ora 18.30 / Digi Sport 1 Marcel Barsan (Bucuresti) - Octavian Sovre (Oradea) si Ovidiu Artene (Vaslui) - asistenti; Paul Unimatan (Zalau) si Iulian Calin (Stefanesti / Arges) - aditionali; Vlad Barleanu (Bucuresti) - rezerva Observatori: Nicolae Grigorescu (Timisoara) si Ionut Calancia (Bucuresti)...

                    28 Aprilie 2014
                      Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

                      Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de duminica

                      Etapa 26 a primei noastre ligi de fotbal continua cu doua jocuri ale echipelor care stau in spatele Stelei pe podium. * FC Brasov (17) vs. Astra Giurgiu (2) - ora 18.30 / Digi Sport 1 Cristian Balaj (Baia Mare) - central; Vasile Marinescu (Bucuresti) si Ovidiu Artene (Vaslui) - asistenti; Marius Bocaneala (Galati) si Paul Unimatan (Zalau) - aditionali; Daniel Mitruti (Craiova) - rezerva Observator: Corneliu Fecioru (Bucuresti)...

                      06 Aprilie 2014
                        Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

                        Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

                        Prima runda a returului, a 18-a contand pentru editia 2013/2014, se inchide luni cu doua jocuri care, indiferent de rezultatele inregistrate, nu mai pot modifica actualele configuratii ale polilor ierarhiei la zi. * Gaz Metan Medias (9) vs. Sageata Navodari (15) - ora 17.30 / Digi Sport 1 Horatiu Fesnic - Miclos Nagy si Szabo Gero (toti din Cluj). Rezerva: Ovidiu Hategan (Arad) Observatori: Patritiu Abrudan (Cluj) si Florin Batranu (Timisoara)...

                        16 Decembrie 2013
                          Liga 1: Incepe etapa a 3-a. Iata programul si televizarile

                          Liga 1: Incepe etapa a 3-a. Iata programul si televizarile

                          Iata programul si televizarile celei de-a treia etape a Ligii 1: Vineri: 19:00 Gloria Bistrita - Gaz Metan (Digi Sport) 21:30 Pandurii - Ceahlaul (Digi Sport)...

                          03 August 2012
                            Programul si televizarile etapei a 3-a a Ligii I

                            Programul si televizarile etapei a 3-a a Ligii I

                            Liga Profesionista de Fotbal (LPF) a anuntat, luni, programul si televizarile etapei a 3-a a Ligii I. Iata programul si televizarile etapei a III-a: Vineri, 6 august U Cluj - FC Vaslui, 18:00, GSP TV...

                            26 Iulie 2010
                              Liga I: Programul etapei a 7-a

                              Liga I: Programul etapei a 7-a

                              In acest weekend sunt programate meciurile etapei a 7-a a Ligii I. Iata care sunt acestea: Vineri: International Curtea de Arges - Poli Iasi, ora 19.00, GSP TV...

                              18 Septembrie 20091 comentariu

                                Urmareste Ziare.com pe

                                Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
                                 

                                TOP 3 STIRI PRESA CENTRALA

                                George Puscas, foarte aproape in aceasta vara sa semneze cu Fenerbahce
                                Atacantul roman George Puscas, fost varf la Inter, se afla foarte aproape in aceasta vara de un transfer la o grupare puternica din Turcia....

                                Harlem Gnohere a desemnat cei mai buni jucatori din Romania alaturi de care a evoluat
                                Harlem Gnohere, fostul atacant al celor de la FCSB, cel care tocmai si-a reziliat contractul cu gruparea din Berceni patronata de Gigi Becali, a...

                                Un pusti de 17 ani si 34 de zile a devenit cel mai tanar marcator din istoria Bundesligii
                                Mijlocasul german Florian Wirtz, de la Bayer Leverkusen, a devenit cel mai tanar marcator din istoria Bundesligii, datorita golului inscris sambata...
                                Platforma pentru solutionarea online a litigiilor