Ziare.com
Saptamana dedicata Simonei Halep la Eurosport: Iata programul meciurilor

Saptamana dedicata Simonei Halep la Eurosport: Iata programul meciurilor

Canalul de televiziune Eurosport va dedica saptamana 11-17 mai jucatoarei Simona Halep, prilej cu care fanii pasionati de tenis din Romania vor putea vedea unele dintre cele mai speciale momente, interviuri exclusive, precum si cele mai tari meciuri ...

08 Mai 2020

Program meciuri luni

Liga 1: Programul meciurilor din etapa a 14-a

Liga 1: Programul meciurilor din etapa a 14-a

Site-ul Ziare.com va prezinta programul meciurilor din etapa a 14-a din Liga 1.
Vineri
20:30 Chiajna - CFR Cluj
Sambata
14:00 CSU Craiova - Pandurii
20:30 Dinamo - Astra Giurgiu
Duminica
18:00 ASA Targu Mures - Gaz Metan Medias
20:30 CSM Poli Iasi - Steaua
Luni
18:00 FC Viitorul - FC Voluntari
20:30 FC Botosani - Poli Timisoara

28 Octombrie 2016
    Avancronica EURO 2016: Programul meciurilor de luni si clasamentele

    Avancronica EURO 2016: Programul meciurilor de luni si clasamentele

    Site-ul Ziare.com va prezinta programul meciurilor programate sambata in preliminariile pentru Campionatul European de fotbal din 2016. Grupa C: 21:45 Belarus - Macedonia 21:45 Luxemburg - Slovacia...

    12 Octombrie 2015
      Avancronica preliminariilor Euro 2016: Programul meciurilor de sambata

      Avancronica preliminariilor Euro 2016: Programul meciurilor de sambata

      Preliminariile Campionatului European din 2016 programeaza, sambata seara, noua partide din trei grupe de calificare. Meciuri vor avea loc, asadar, in grupele C, E si G. Cele mai interesante partide sunt Spania - Slovacia si Rusia - Suedia. Iata programul meciurilor de sambata: Grupa C...

      05 Septembrie 2015
        Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile jocurilor de luni

        Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile jocurilor de luni

        Tabloul rundei cu numarul 27 al primei noastre scene fotbalistice se inchide luni, odata cu disputarea ultimilor doua meciuri, dupa cum urmeaza: * Pandurii Tg. Jiu (10) vs. Universitatea Cluj Napoca (14) - ora 18.00 / Look +, Digi Sport 1 si Dolce Sport Arbitri: Sebastian Coltescu (Craiova) - central; Adrian Ghinguleac (Bucuresti) si Gabriel Barjac (Zalau) - asistenti; Horia Mladenovici (Bucuresti) - rezerva Observatori: Augustus Constantin (Rm. Valcea) - arbitraj si Romulus Gabor (Hunedoara) - joc...

        20 Aprilie 2015
          Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

          Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

          Etapa cu numarul 23 a primei noastre scene fotbalistice, editia 2014/2015, se inchide luni cu jocurile: * Concordia Chiajna (10) vs. Ceahlaul Piatra Neamt (16) - ora 18.00 / Look +, Dolce Sport, Digi Sport 1 Arbitri: Marius Avram (Bucuresti) - central; Bogdan Gheorghe (Bucuresti) si Gabriel Stroe (Pitesti) - asistenti; Rezerva: Eduard Ionita (Pitesti) Observatori: Dan Berbecaru (Rm. Valcea) - arbitraj si Mihai Stancu (Bucuresti) - joc...

          23 Martie 2015
            Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

            Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

            Etapa a doua a primei scene fotbalistice interne se inchide luni, odata cu disputarea ultimelor doua partide ramase pe tablou, dupa cum urmeaza: * Gaz Metan Medias vs. CSMS Iasi - ora 18.30 / LOOK TV Arbitri: Istvan Kovacs (Carei) - Marius Nicoara (Baile Herculane) si Mihai Marica (Bistrita). Rezerva: Teodora Albon (Cluj Napoca) Observator arbitri: Cornel Sorescu (Pitesti)...

            04 August 2014
            Alte articole despre: Liga 1 program meciuri luni
              Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

              Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

              Prima runda a returului, a 18-a contand pentru editia 2013/2014, se inchide luni cu doua jocuri care, indiferent de rezultatele inregistrate, nu mai pot modifica actualele configuratii ale polilor ierarhiei la zi. * Gaz Metan Medias (9) vs. Sageata Navodari (15) - ora 17.30 / Digi Sport 1 Horatiu Fesnic - Miclos Nagy si Szabo Gero (toti din Cluj). Rezerva: Ovidiu Hategan (Arad) Observatori: Patritiu Abrudan (Cluj) si Florin Batranu (Timisoara)...

              16 Decembrie 2013
                Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

                Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de luni

                Etapa cu numarul 15 a primului nostru esalon fotbalistic se inchide luni odata cu disputarea ultimilor trei jocuri ramase pe tablou, viitoarea echipa a lui Mutu, Petrolul, avand sansa sa revina pe podiumul la zi daca nu se impiedica, acasa, in fata gruparii pastorite de Gica Hagi. * Universitatea Cluj (17) vs. Corona Brasov (18) - ora 18.30 / Digi Sport 1 Marcel Barsan (Bucuresti) - Ovidiu Artene si Daniel Hulubei (ambii din Vaslui). Rezerva: Nicolae Botas (Timisoara) Observatori: Nicolae Grigorescu (Timisoara) si Rodion Camataru (Craiova)...

                25 Noiembrie 2013
                Alte articole despre: Liga 1 program meciuri luni
                  Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

                  Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

                  Runda cu numarul 13 a primei noastre scene fotbalistice isi trage luni cortina odata cu desfasurarea ultimelor trei jocuri de pe tablou: * Universitatea Cluj (18) vs. Viitorul Constanta (15) - ora 19.00 / Digi Sport 1 Marius Avram - Vasile Marinescu si Andrei Constantinescu (toti din Bucuresti). Rezerva: Dorian Miclosina (Resita) Observatori: Marian Dorobantu (Buzau) si Viorel Ilinca (Pitesti)...

                  04 Noiembrie 2013
                    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

                    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile meciurilor de luni

                    Luni cade cortina peste runda 9 a principalei noastre scene fotbalistice, odata cu desfasurarea ultimelor trei jocuri, dupa cum urmeaza: * Astra Giurgiu (4) vs. FC Brasov (15) - ora 19.00 / Digi Sport 1 Cristian Balaj (Baia Mare) - Sebastian Gheorghe (Suceava) si Eduard Ungureanu (Brasov). Rezerva: Marian Pana (Bucuresti) Observatori: Dan Petrescu si Catalin Ciubota (ambii din Bucuresti). SV: Ionut Calancia (Bucuresti)...

                    30 Septembrie 2013
                      Liga 1: Programul jocurilor de luni, arbitrii si televizarile

                      Liga 1: Programul jocurilor de luni, arbitrii si televizarile

                      Runda cu numarul 26 a Ligii lui Mitica se inchide azi odata cu ultimile doua partide din program, una dintre combatantele disputei de la Iasi putand sa iasa din zona "minata" a locurilor retrogradabile. * SC Vaslui (6) vs. FC Brasov (9) - ora 19.00 / Dolce Sport Adrian Cojocaru (Galati) - Valentin Avram (Bucuresti) si Dorin Mudura (Oradea). Rezerva: Ionut Neagu (Poenarii Apostoli - Prahova) Observatori: Laszlo Sajtos (Sibiu) si Dumitru Dumitriu (Bucuresti)...

                      15 Aprilie 2013
                        Liga 1: Programul jocurilor de luni, arbitrii si televizarile

                        Liga 1: Programul jocurilor de luni, arbitrii si televizarile

                        Etapa cu numarul 24 a Ligii lui Mitica se inchide chiar de "Ziua pacalelilor", cu ultimile trei dispute din program, jocul epilog, cel de pe malul galatean al Dunarii, aducand la rampa si liderul la zi. Iata "tintarul" jocurilor de luni si brigazile delegate de CCA: * CSM Studentesc Iasi (16) vs. Gloria Bistrita (18) - ora 19.00 / DIGI SPORT 1 Lucian Rusandu (Sf. Gheorghe) - Daniel Hulubei (Vaslui) si Ioan Ciocanea (Sibiu). Rezerva: Ionel Ivan (Braila)...

                        01 Aprilie 2013
                          Meciurile zilei in Europa

                          Meciurile zilei in Europa

                          Iata care sunt cele mai importante meciuri ce vor avea loc luni in Europa:
                          17:30 Dinamo Moscova - Anzhi Makhachkala
                          17:45 Rubin Kazan - Spartak Moscova
                          20:00 Sivasspor - Galatasaray
                          20:50 Hapoel Tel Aviv - Maccabi Tel Aviv
                          21:15 1860 Munchen - St. Pauli
                          21:30 Nantes - Le Havre
                          21:45 Gubbio - Brescia
                          22:00 Levante - Betis
                          22:15 Leiria - Olhanense
                          I.G.

                          05 Martie 20121 comentariu
                          Alte articole despre: program meciuri luni Europa
                            Zi plina de fotbal

                            Zi plina de fotbal

                            Englezii revin pe teren la doar o zi de la Craciun, cu etapa a 18-a. Asa numita "Boxing Day" propune si anul acesta meciuri importante in Premier League: 15:00 Chelsea - Fulham 17:00 WBA - Manchester City...

                            26 Decembrie 2011
                              Liga 1: Meciurile programate luni

                              Liga 1: Meciurile programate luni

                              Luni sunt programate ultimele doua meciuri ale etapei cu numarul 25 a Ligii 1: FCM Targu Mures - CFR Cluj, de la ora 17:00, GSP TV Clujenii vin la Targu Mures cu gandul de a mai salva ceva din acest sezon catastrofal, care l-a facut pe patronul Arpad Paszkany sa anunte plecari masive. De partea cealalta, in cazul unei victorii, gazdele ar trece in clasament peste oponentii de azi si salvarea de la retrogradare ar fi ca si asigurata...

                              11 Aprilie 2011

                                Urmareste Ziare.com pe

                                Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
                                 

                                TOP 3 STIRI PRESA CENTRALA

                                Nici Ronaldo, nici Mbappe! Cine sunt cei mai rapizi fotbalisti de la Euro 2020
                                Campionatul European de fotbal trece astazi in faza a treia a grupelor, in care se vor decide majoritatea echipelor calificate in optimi. Pana...

                                Gigi Becali si-a marit averea considerabil in plina pandemie. Din ce a facut bani si cat a castigat
                                Pandemia de COVID - 19 nu l-a afecat pe Gigi Becali. Patronul FCSB a dat lovitura in afaceri prin vanzarea terenurilor la un pret mare. Si in...

                                Surpriza! Cine sunt cei mai buni portari de la Euro 2020
                                Campionatul European de fotbal trece astazi in faza a treia a grupelor, in care se vor decide majoritatea echipelor calificate in optimi. Pana...
                                Platforma pentru solutionarea online a litigiilor