Ziare.com

Program televizari echipe romanesti

Steaua si Astra, in Europa League: Echipe probabile, clasamente, televizari si arbitri

Steaua si Astra, in Europa League: Echipe probabile, clasamente, televizari si arbitri

Iata programul meciurilor pe care Steaua si Astra le vor disputa joi seara in grupele Europa League. * Steaua Bucuresti vs. Rio Ave (Grupa J) / joi 23 octombrie / ora 20.00 /National Arena / Digi Sport 1 si Dolce Sport 1 Echipele probabile: Steaua: Arlauskis - Papp, Szukala, Varela, Latovlevici - Prepelita, Sanmartean - Popa, Chipciu, Tanase - Keseru...

23 Octombrie 2014
    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

    Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

    Etapa cu numarul 5 a primei scene fotbalistice interne va continua duminica avand la start trei dispute, doua dintre ele in care apar si echipele noastre din play-off-ul Europa League fiind asteptate chiar cu ''sufletul la gura'', e vorba de cele din Giulesti si Banie. * ACS Botosani (9) vs. Universitatea Cluj Napoca (10) - ora 17.00 / Look Plus si Dolce Sport Arbitri: Viorel Cojocaru (Galati) - Florin Paunescu (Rm.Valcea) si Andrei Chivulete (Bucuresti). Rezerva: Iulian Calin (Stefanesti / Arges)...

    24 August 2014
      Echipele romanesti, in cupele europene: Programul si televizarile din aceasta saptamana

      Echipele romanesti, in cupele europene: Programul si televizarile din aceasta saptamana

      Saptamana aceasta sunt programate meciurile retur din turul doi preliminar al Ligii Campionilor si Europa League.
      Astfel, Steaua, Petrolul si CFR Cluj vor juca la mijlocul acestei saptamani, dupa cum urmeaza:
      Liga Campionilor:
      20:30 Steaua - Stromsgodset (Pro TV), in tur 1-0.
      Europa League:
      20:00 Flamurtari - Petrolul (Digi Sport), in tur 0-2.
      21:30 Jagodina - CFR Cluj (nestabilit), in tur 0-0.
      Toate partidele pot fi urmarite in direct si pe Ziare.com.
      I.G.

      21 Iulie 2014
        Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

        Liga 1: Programul, arbitrii si televizarile de duminica

        Etapa cu numarul 8 a Ligii lui Mitica are programate azi inca doua interesante dispute, in ambele urmand sa vedem la lucru echipele noastre care continua competitiile europene in faza grupelor, Steaua si Pandurii. * FC Botosani (3) vs. Steaua Bucuresti (4) - ora 17.00 / Digi Sport 1 Cristian Balaj (Baia Mare) - Miclos Nagy (Cluj) si Sebastian Gheorghe (Suceava). Rezerva: Dan Dreve (Cluj)...

        22 Septembrie 2013
          Echipele romanesti, in cupele europene: Iata programul si televizarile meciurilor

          Echipele romanesti, in cupele europene: Iata programul si televizarile meciurilor

          Steaua, Astra, Petrolul si Pandurii vor juca saptamana aceasta in mansa retur a playoff-ului pentru calificarea in grupele Ligii Campionilor, respectiv Europa League. Iata programul si televizarile partidelor: Marti, Liga Campionilor: 21:45 Legia Varsovia - Steaua (TVR, Digi Sport si Dolce Sport)...

          27 August 2013
            Steaua, Astra, Petrolul si Pandurii, in cupele europene: Iata cine transmite meciurile

            Steaua, Astra, Petrolul si Pandurii, in cupele europene: Iata cine transmite meciurile

            Patru echipe romanesti joaca saptamana aceasta in prima mansa a playoff-ului Ligii Campionilor, respectiv Europa League.
            Miercuri, Liga Campionilor:
            21:45 Steaua - Legia Varsovia (Digi Sport si Dolce Sport)
            Joi, Europa League:
            19:30 Maccabi Haifa - Astra (Digi Sport)
            21:00 Pandurii - Braga (Digi Sport)
            21:05 Swansea - Petrolul (Pro TV)
            Toate partidele vor fi transmise in direct si de site-ul Ziare.com.
            I.G.

            21 August 2013
              Liga 1: Arbitri si televizarile de sambata

              Liga 1: Arbitri si televizarile de sambata

              Runda cu numarul 5 a principalei scene fotbalistice interne continua azi cu inca trei interesante dueluri in iarba, in toate fiind angrenate echipele noastre europene. * Pandurii Tg. Jiu vs. Astra Giurgiu - ora 19.00 / Digi Sport 1 Alexandru Tudor (Bucuresti) - Octavian Sovre (Oradea) si Sebastian Gheorghe (Suceava). Rezerva: Marian Balaci (Drobeta Turnu Severin) Observatori: George Ionescu (Bucuresti) si Ion Tuguleanu (Craiova)...

              17 August 2013
                Trei echipe romanesti joaca joi in Europa League: Programul si televizarile partidelor

                Trei echipe romanesti joaca joi in Europa League: Programul si televizarile partidelor

                Astra Giurgiu, Petrolul Ploiesti si Pandurii Targu Jiu vor juca joi in prima mansa a turului trei preliminar al Europa League.
                Iata programul si televizarile partidelor:
                18:00 Trencin (Slovacia) - Astra, pe Digi Sport 2
                19:00 Petrolul - Vitesse (Olanda), pe Digi Sport 1
                21:00 Pandurii - Hapoel Tel-Aviv, pe Digi Sport 1
                De asemenea, cele trei intalniri pot fi urmarite in direct pe site-ul Ziare.com.
                I.G.

                01 August 2013
                  Liga 1: Programul, televizarile si arbitrii meciurilor de luni

                  Liga 1: Programul, televizarile si arbitrii meciurilor de luni

                  Runda cu numarul 2 a principalei noastre scene fotbalistice se va inchide, partial, luni, cu doua jocuri programate sub Tampa si in urbea "aurului negru", confruntarea de la Ploiesti avand statut de cap de afis atat al etapei, cat si al inceputului de campionat. Interesul pentru duelul in iarba de pe "Ilie Oana" este unul maxim, cu toate biletele epuizate de cateva zile, plus ca LPF si FRF vor trimite sa fie cu ochii-n patru nu mai putin de patru oameni, inclusiv pe mana dreapta a lui Mitica Dragomir, prahoveanul Vali Alexandru...

                  29 Iulie 2013
                    Echipele romanesti, in cupele europene: Programul si televizarile meciurilor din aceasta saptamana

                    Echipele romanesti, in cupele europene: Programul si televizarile meciurilor din aceasta saptamana

                    Iata cand vor avea loc meciurile jucate de echipele romanesti in mansa secunda a turului doi preliminar din Liga Campionilor si Europa League:
                    Marti, Liga Campionilor:
                    21:45 Vardar - Steaua (Pro TV)
                    Joi, Europa League:
                    20:00 Pandurii - Levadia (Digi Sport)
                    20:00 Omonia - Astra (inca nestabilit)
                    21:00 Vikingur - Petrolul (inca nestabilit)
                    Toate partidele vor fi transmise in direct de site-ul Ziare.com.
                    I.G.

                    22 Iulie 2013
                      Otelul, Steaua, Rapid si Vaslui, in cupele europene: Iata unde pot fi vazute meciurile

                      Otelul, Steaua, Rapid si Vaslui, in cupele europene: Iata unde pot fi vazute meciurile

                      Iata unde se pot vedea meciurile pe care echipele romanesti le vor disputa in aceasta saptamana in cupele europene:
                      Miercuri:
                      Liga Campionilor: Basel - Otelul, de la ora 21:45, pe TVR 1
                      Joi:
                      Europa League: Hapoel Tev Aviv - Rapid, de la ora 20:00, pe Pro TV
                      Europa League: Lazio - Vaslui, de la ora 20:00, pe Dolce Sport si Sport.ro
                      Europa League: Steaua - Schalke, de la ora 22:05, pe Pro TV
                      Cele patru partide vor fi transmise in direct si de site-ul Ziare.com.
                      I.G.

                      12 Septembrie 20113 comentarii
                        Echipele romanesti, in Europa League: Programul si televizarile celor cinci meciuri

                        Echipele romanesti, in Europa League: Programul si televizarile celor cinci meciuri

                        Iata programul si televizarile intalnirilor pe care echipele romanesti le vor disputa joi in mansa retur a playoff-ului pentru grupele Europa League:
                        18:00 Dinamo - Vorskla (TVR 1). In tur 1-2.
                        20:00 Gaz Metan Medias - Austria Viena (Digi Sport 2). In tur 1-3.
                        20:30 TSKA Sofia - Steaua (Pro TV). In tur 0-2.
                        21:00 Rapid - Slask (TVR 1). In tur 3-1.
                        21:00 Sparta Praga - Vaslui (Digi Sport 1). In tur 0-2.
                        Toate cele cinci intalniri vor fi transmise in direct si de site-ul Ziare.com.
                        I.G.

                        25 August 2011
                          Echipele romanesti, in Europa League: Programul si televizarile meciurilor retur

                          Echipele romanesti, in Europa League: Programul si televizarile meciurilor retur

                          Iata programul si televizarile meciurilor echipelor romanesti in playoff-ul pentru grupele Europa League:
                          18:00 Dinamo - Vorskla (TVR 1). In tur 1-2.
                          20:00 Gaz Metan Medias - Austria Viena (Digi Sport 2). In tur 1-3.
                          20:30 TSKA Sofia - Steaua (Pro TV). In tur 0-2.
                          21:00 Rapid - Slask (TVR 1). In tur 3-1.
                          21:00 Sparta Praga - Vaslui (Digi Sport 1). In tur 0-2.
                          Toate partidele vor fi transmise si de Ziare.com, in format LIVE text.
                          I.G.

                          19 August 2011
                            Echipele romanesti, in Europa League: Programul si televizarile mansei secunde

                            Echipele romanesti, in Europa League: Programul si televizarile mansei secunde

                            Iata programul si televizarile meciurilor pe care cele cinci echipe romanesti (Steaua, Dinamo, Rapid, Vaslui si Gaz Metan) le vor disputa in mansa retur a playoff-ului pentru calificarea in grupele Europa League: Dinamo - Vorksla Poltava, ora 18:15 (Bucuresti) - TVR 1 Gaz Metan - Austria Viena, ora 20:00 (Cluj) - nestabilit TSKA - Steaua, ora 20:30 (Sofia) - Pro TV...

                            17 August 2011

                              Urmareste Ziare.com pe

                              Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
                               

                              TOP 3 STIRI PRESA CENTRALA

                              Romania, de neoprit. Inca o medalie de aur pentru tara noastra la Campionatul European de canotaj
                              Echipajul feminin de opt plus 1 al Romaniei a obtinut, duminica, medalia de aur, la Campionatele Europene de canotaj, de la Varese (Italia)....

                              Inca o jucatoare s-a retras din echipa Romaniei de tenis pentru meciul cu Italia
                              Patricia Tig, locul 63 WTA, numarul 2 roman, jucatoare convocata in echipa pentru meciul cu Italia, din cadrul "Billie Jean King Cup", a anuntat ca...

                              Bravo, fetelor! Aur european pentru Romania la canotaj
                              Echipajul de dublu vasle feminin al Romaniei a obtinut, duminica, medalia de aur, la Campionatele Europene de canotaj, de la Varese (Italia)....
                              Platforma pentru solutionarea online a litigiilor