Ziare.com
FCSB, Viitorul si U Craiova joaca astazi in Europa League: Iata programul si unde pot fi vazute meciurile

FCSB, Viitorul si U Craiova joaca astazi in Europa League: Iata programul si unde pot fi vazute meciurile

FCSB, Viitorul si U Craiova vor disputa astazi meciurile din mansa secunda a turului doi preliminar al Europa League. Toate cele trei meciuri vor fi transmise in direct in Romania, dupa cum urmeaza: 18:00 Viitorul - Gent (in tur 3-6), la TVR ...

01 August 2019

Televizari meciuri europa league

FCSB, CFR Cluj si Universitatea Craiova, in Europa League: Iata unde se vad meciurile

FCSB, CFR Cluj si Universitatea Craiova, in Europa League: Iata unde se vad meciurile

FCSB, CFR Cluj si Universitatea Craiova vor juca joi seara in mansa secunda a turului trei preliminar al Europa League. Dintre cele trei partida, doar intalnirile celor de la FCSB si CFR Cluj vor fi transmise in direct la TV, in timp ce disputa de la Craiova va putea fi vizionata doar pe stadion: de la ora 19:30 Universitatea Craiova - RB Leipzig (netelevizat)...

16 August 20181 comentariu
    UEFA a anuntat cand vor juca FCSB, CFR Cluj si Universitatea Craiova in Europa League

    UEFA a anuntat cand vor juca FCSB, CFR Cluj si Universitatea Craiova in Europa League

    UEFA a anuntat programul meciurilor pe care FCSB, CFR Cluj si Universitatea Craiova le vor disputa in turul trei preliminar din Europa League. Meciurile tur vor avea loc joi, 9 august, la urmatoarele ore: 19:00 Alashkert (Armenia) - CFR Cluj 19:30 RB Leipzig (Germania) - Universitatea Craiova...

    04 August 2018
      Semifinalele Europa League: Program, echipele probabile si televizari

      Semifinalele Europa League: Program, echipele probabile si televizari

      Joi seara vor avea loc cele doua meciuri din semifinalele Europa League. Programul este urmatorul, incepand cu ora 22:05: ARSENAL - ATLETICO MADRID (televizat de Pro TV, Telekom Sport 1 si Look TV) Echipele probabile:...

      26 Aprilie 2018
      Alte articole despre: program Europa League
        A doua semifinala din Europa League: Echipe probabile, cote la pariuri si televizari

        A doua semifinala din Europa League: Echipe probabile, cote la pariuri si televizari

        Gruparea spaniola Celta Vigo si cea britanica Manchester United se vor intalni, joi de la ora 22:05, in prima mansa a semifinalelor Europa League. Pe Estadio Municipal de Balaidos se asteapta un meci spectaculos, intre doua formatii care au in ADN jocul ofensiv. Celta Vigo, considerata in Spania de unii specaialisti "mini-Barcelona" datorita jocului de posesie pe care il practica, are un sezon slab si se afla abia pe pozitia a 11-a. In acest final de sezon in La Liga este lipsita de orice emotii, astfel ca isi focuseaza atentia catre Europa League...

        04 Mai 2017
          Steaua si Astra, in Europa League: Programul, televizarile si arbitrii meciurilor

          Steaua si Astra, in Europa League: Programul, televizarile si arbitrii meciurilor

          Iata programul, televizarile si arbitrii meciurilor pe care Astra si Steaua le disputa, joi seara, in grupele Europa League * Astra Ploiesti vs. Celtic Glasgow (Gr. D) - ORA 20.00, Sportro, Digi Sport 1 si Dolce Sport 1 Echipele probabile: Astra: S. Lung jr. - Pliatsikas, Gaman, Ben Youssef, Junior Morais - Laban, Yahaya - Enache, Budescu, William - Bukari...

          06 Noiembrie 2014
            Steaua si Astra, in Europa League: Echipe probabile, clasamente, televizari si arbitri

            Steaua si Astra, in Europa League: Echipe probabile, clasamente, televizari si arbitri

            Iata programul meciurilor pe care Steaua si Astra le vor disputa joi seara in grupele Europa League. * Steaua Bucuresti vs. Rio Ave (Grupa J) / joi 23 octombrie / ora 20.00 /National Arena / Digi Sport 1 si Dolce Sport 1 Echipele probabile: Steaua: Arlauskis - Papp, Szukala, Varela, Latovlevici - Prepelita, Sanmartean - Popa, Chipciu, Tanase - Keseru...

            23 Octombrie 2014
              Trei echipe romanesti joaca joi in Europa League: Programul si televizarile partidelor

              Trei echipe romanesti joaca joi in Europa League: Programul si televizarile partidelor

              Astra Giurgiu, Petrolul Ploiesti si Pandurii Targu Jiu vor juca joi in prima mansa a turului trei preliminar al Europa League.
              Iata programul si televizarile partidelor:
              18:00 Trencin (Slovacia) - Astra, pe Digi Sport 2
              19:00 Petrolul - Vitesse (Olanda), pe Digi Sport 1
              21:00 Pandurii - Hapoel Tel-Aviv, pe Digi Sport 1
              De asemenea, cele trei intalniri pot fi urmarite in direct pe site-ul Ziare.com.
              I.G.

              01 August 2013
                Europa League: Programul si televizarile meciurilor de joi

                Europa League: Programul si televizarile meciurilor de joi

                Iata programul si televizarile partidelor programate joi in mansa secunda a sferturilor Europa League:
                19:00 Rubin Kazan - Chelsea, in tur 1-3 (Digi Sport 2 si Dolce Sport 1)
                22:05 FC Basel - Tottenham, in tur 2-2 (Digi Sport 2)
                22:05 Lazio - Fenerbahce, in tur 0-2 (Digi Sport 1, Dolce Sport 1 si Sport.ro)
                22:05 Newcastle - Benfica, in tur 1-3 (Digi Sport 3 si Dolce Sport 2)
                Toate intalnirile vor fi transmise in direct de site-ul Ziare.com.
                I.G.

                11 Aprilie 2013
                  Meciuri de foc in Europa League: Programul sferturilor si televizarile

                  Meciuri de foc in Europa League: Programul sferturilor si televizarile

                  Joi seara vor avea loc meciurile din prima mansa a sferturilor de finala ale Europa League.
                  Iata programul si televizarile partidelor:
                  Chelsea - Rubin Kazan (Sport.ro, Digi Sport 2 si Dolce Sport 2)
                  Tottenham - FC Basel
                  Fenerbahce - Lazio (Digi Sport 1 si Dolce Sport 1)
                  Benfica - Newcastle (Digi Sport 2 si Dolce Sport 3)
                  *Toate partidele incep la ora 22:05.
                  Cele patru intalniri pot fi urmarite in direct si pe site-ul Ziare.com.
                  Mansele retur sunt programate saptamana viitoare.

                  04 Aprilie 2013
                    Europa League: Programul meciurilor din optimile de finala si televizarile

                    Europa League: Programul meciurilor din optimile de finala si televizarile

                    Europa League programeaza, joi, prima mansa a meciurilor din optimile de finala. Iata programul meciurilor: Anzhi - Newcastle United (de la 19:00, Digi Sport 2) Steaua - Chelsea (de la 20:00, LIVE pe Ziare.com)...

                    07 Martie 20131 comentariu
                      CFR Cluj si Steaua, in cupele europene: Programul si televizarile meciurilor

                      CFR Cluj si Steaua, in cupele europene: Programul si televizarile meciurilor

                      CFR Cluj si Steaua vor juca saptamana viitoare in etapa a doua a grupelor Champions League, respectiv Europa League.
                      Iata programul si televizarile:
                      Marti, 2 octombrie
                      21:45 CFR Cluj - Manchester United (TVR 1 si Dolce Sport 1)
                      Joi, 4 octombrie
                      22:05 Steaua - FC Copenhaga (Pro TV si Sport.ro)
                      Ambele meciuri vor fi transmise in direct si de site-ul Ziare.com.
                      C.F.

                      30 Septembrie 2012
                        Vaslui, Steaua si Rapid, in Europa League: Televizarile meciurilor

                        Vaslui, Steaua si Rapid, in Europa League: Televizarile meciurilor

                        FC Vaslui, Steaua si Rapid isi joaca saptamana aceasta ultimele meciuri din grupele Europa League.
                        Iata cine transmite meciurile in direct in Romania:
                        Miercuri:
                        20:00 Zurich - Vaslui, pe Pro TV
                        22:05 Steaua - AEK Larnaca, pe Pro TV
                        Joi:
                        20:00 PSV Eindhoven - Rapid, pe Sport.ro
                        Partidele vor fi transmise in direct si de Ziare.com.
                        I.G.

                        13 Decembrie 2011
                          Rapid, Steaua si Vaslui, in Europa League: Televizarile meciurilor

                          Rapid, Steaua si Vaslui, in Europa League: Televizarile meciurilor

                          Rapid, Steaua si Vaslui vor juca saptamana aceasta in a 5-a etapa a grupelor Europa League.
                          Iata programul meciurilor:
                          Rapid - Hapoel Tel-Aviv, miercuri, de la ora 22:05
                          Schalke - Steaua, joi, de la ora 20:00
                          Vaslui - Lazio, joi, de la ora 22:05
                          Toate cele trei intalniri vor fi transmise in direct de Pro TV si site-ul Ziare.com.
                          I.G.

                          29 Noiembrie 2011
                            Steaua, Rapid si Vaslui, in Europa League: Televizarile partidelor

                            Steaua, Rapid si Vaslui, in Europa League: Televizarile partidelor

                            Iata unde pot fi vizionate meciurile pe care Steaua, Rapid si Vaslui le vor juca in prima etapa a grupelor Europa League:
                            Hapoel Tev Aviv - Rapid, de la ora 20:00, pe Pro TV
                            Lazio - Vaslui, de la ora 20:00, pe Dolce Sport si Sport.ro
                            Steaua - Schalke, de la ora 22:05, pe Pro TV
                            Cele patru partide vor fi transmise in direct si de site-ul Ziare.com.
                            I.G.

                            15 Septembrie 20112 comentarii
                              Vezi cine transmite meciurile echipelor romanesti din Europa League

                              Vezi cine transmite meciurile echipelor romanesti din Europa League

                              Patru echipe romanesti vor juca joi in mansa secunda a playoff-ului din Europa League.
                              Iata unde pot fi vizionate meciurile:
                              20:30 Grasshopper Zurich - Steaua (in tur 0-1), pe Pro TV.
                              20:30 Unirea Urziceni - Hajduk Split (in tur 1-4), netelevizat.
                              21:45 Manchester City - FC Timisoara (in tur 1-0), pe Digi Sport.
                              21:45 Lille - FC Vaslui (in tur 0-0), pe Digi Sport Plus.
                              Toate cele patru intalniri vor fi transmise, in format LIVE text, de site-ul Ziare.com.
                              I.G.

                              26 August 2010

                                Urmareste Ziare.com pe

                                Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
                                 

                                TOP 3 STIRI PRESA CENTRALA

                                Continua cosmarul pentru Sorana Cirstea in Australia: "Au lasat-o fara haine si vitamine"
                                Adrian Cruciat, antrenorul tenismenei Sorana Cirstea, aflata in carantina inainte de Australian Open, a oferit detalii despre problemele cu care se...

                                FOTO Fotbalistul Nicolo Zaniolo n-o poate uita pe Madalina Ghenea. Mesajul ascuns adresat romancei
                                Fotbalistul italian Nicolo Zaniolo (21 de ani) a oferit involuntar inca o dovada asupra faptului ca intre el si romanca Madalina Ghenea (33 de ani)...

                                Dezvaluirile lui Cristi Borcea. Cand a lovit-o pe fosta sotie Alina Vidican si cat de bogat este in prezent
                                Omul de afaceri Cristi Borcea a fost invitat la emisiunea "40 de intrebari" cu Denise Rifai, la Kanal D, unde a facut mai multe dezvaluiri legate...
                                Platforma pentru solutionarea online a litigiilor