Culio si Dubarbier, doriti la Roma

Vineri, 19 Septembrie 2008, ora 14:17
1762 citiri
Emmanuel Culio

Victoria lui CFR Cluj pe Olimpico poate insemna saltul catre marea performanta pentru doi dintre strainii ardelenilor.

Desi a fost infranta, AS Roma s-a aratat interesata de achizitionarea jucatorilor Emmanuel Culio si Sebastian Duberbier, anunta un oficial al campioanei citat de Onlinesport.

"Mai multi oficiali de la AS Roma au venit si ne-au intrebat detalii despre cei doi, dar le-am spus ca nu sunt transferabili. Noi dorim sa facem performanta, nu sa vindem jucatori", a afirmat acesta.

Culio si Dubarbier au fost printre cei mai buni jucatori ai meciului castigat de clujeni in Italia, primul reusind ambele goluri ale victoriei.

”Sextape” la una dintre cele mai mari echipe din Italia. Un jucător minor e implicat și cum a fost pedepsită angajata
Tribunalul Federaţiei Italiene de Fotbal (FIGC) a deschis o anchetă, vineri, după ce un jucător care evoluează la echipa Under 19 a AS Roma a difuzat o înregistrare video intimă cu o...
Europa League: Liverpool nu a avut milă de Sparta. Care sunt cele opt echipe calificate în sferturi
Echipa engleză FC Liverpool a învins joi seara, pe teren propriu, scor 6-1, formaţia cehă Sparta Praga, administrându-i un usturător 11-2 la general. Cormoranii s-au calificat în sferturi....