Meci nebun in Italia (Video)

Luni, 22 Octombrie 2012, ora 12:14
2254 citiri

AS Roma a reusit o victorie de senzatie pe terenul celor de la Genoa, in etapa a 8-a a campionatului italian de fotbal, Serie A.

Trupa din capitala Italiei a reusit sa intoarca rezultatul de la 0-2 la 4-2, dupa ce echipa lui Zdenek Zeman incasase doua goluri in primele 15 minute ale partidei.

Pana la pauza s-a restabilit egalitatea, dupa ce Totti si Osvaldo au egalat pe tabela de marcaj.

Dupa pauza, acelasi Osvaldo si Lamela au adus victoria oaspetilor.

Romanii reusesc astfel sa acumuleze 14 puncte si sa se apropie de podium, fiind momentan pe locul 5 al clasamentului.

Juventus 2 - 0 Napoli

Mai mult de jumătate dintre români votează la europarlamentare cu candidatul preferat la primărie. Ce procente ar putea obține partidele SONDAJ
PSD este creditat cu 28,4% din intenţiile de vot la alegerile pentru consiliile locale, PNL cu 26,7%, AUR cu 14,4%, conform unui sondaj realizat de INSCOP la comanda News.ro, în luna aprilie,...
Respect, d-le Cîrstoiu: "un medic nu abandonează niciodată"! Câți antreprenori gândesc la fel?
Nu l-am cunoscut niciodata pe medicul Cirstoiu, nu am avut nicio legatura ce el. In schimb, ca si voi, am avut ocazia sa-l vad la lucru pe scena politica damboviteana. Dupa parerea mea, responsabil...