Incidente la Ovidiu, cu Sumudica in prim plan: Ce gest a facut tehnicianul Astrei

Vineri, 31 Martie 2017, ora 07:02
15493 citiri

Marius Sumudica a fost in centrul atentiei in timpul intalnirii din sferturile Cupei Romaniei dintre FC Viitorul si Astra Giurgiu.

Suspendat pentru aceasta partida, Sumudica a vazut meciul de la loja, unde a intrat in conflict cu suporterii gazdelor.

Dupa golul de 0-2, marcat de Budescu din penalti, inainte de pauza, Sumudica a deschis geamul de la loja si a inceput sa se bucure ostentativ.

Deranjati de gestul antrenorului campioanei Romaniei, mai multi fani ai trupei lui Gica Hagi au reactionat si au aruncat inspre acesta cu ce-au prin la mana.

Sumudica a inchis geamul, insa o ploaie de injuraturi s-a pornit la adresa acestuia.

La pauza intalnirii, Sumudica a incercat sa faca pace cu suporterii, dar in zadar.

"N-am injurat pe nimeni", a incercat sa le transmita Sumudica, flancat de managerul Dani Coman.

Astra s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa o victorie cu 3-1 in fata celor de la Viitorul.

Plângeri la DNA și ANI împotriva lui Cristian Popescu Piedone. USR îl acuză că și-a angajat ”rudele și pilele” la primărie
USR va depune plângeri la Agenţia Naţională de Integritate şi Direcţia Naţională Anticorupţie împotriva lui Cristian Popescu Piedone şi a caracatiţei cu rude şi pile pe care a...
Ciolacu nu-l lasă pe Robert Negoiță să intre în cursa pentru Capitală: "E candidat la Sectorul 3 și lucrurile așa vor rămâne"
Premierul Marcel Ciolacu a declarat vineri, 19 aprilie, că a discutat cu liderul PNL, Nicolae Ciucă, şi au ajuns la concluzia că Robert Negoiţă este un candidat foarte bun al alianţei PSD -...
#Sumudica incidente tribuna Ovidiu, #Sumudica meci Viitorul Astra , #Marius Sumudica