Atletico Madrid a dat lovitura în minutul 90 în meciul cu echipa lui Rațiu. Ce a făcut Horațiu Moldovan

Joi, 01 Februarie 2024, ora 00:39
7071 citiri
Horațiu Moldovan FOTO facebook Atletico de Madrid

Atletico Madrid a jucat pe teren propriu cu Rayo Vallecano, iar echipa lui Diego Simeone a marcat în minutul 90.

Atletico Madrid a jucat pe teren propriu cu Rayo Vallecano, iar echipa lui Diego Simeone s-a impus cu 2-1.

Scorul pauzei a fost 1-1, după golurile marcate de Reinildo (35), respectiv Alvaro Garcia (42).

Atleti s-a impus cu 2-1, cu gol marcat de Depay în minutul 90.

Horațiu Moldovan a fost rezervă la Atletico, iar Andrei Rațiu a jucat 65 de minute pentru Rayo Vallecano.

Quarterly Report - Editia 4

Ce nedreptate i s-a făcut românului Horațiu Moldovan la Atletico Madrid, în ultima etapă din Spania
Echipa spaniolă Atletico Madrid a învins sâmbătă, în deplasare, scor 2-0, gruparea bască Real Sociedad, în ultima etapă a campionatului spaniol, La Liga. Madrilenii au deschis scorul...
România este campioană la pierdut bani europeni. Cioloş: "Din fondurile structurale şi de coeziune am atras 0 euro. Zero"
Europarlamentarul Dacian Cioloş este de părere că PSD şi PNL nu sunt în stare să absoarbă fondurile europene pe care România le are la dispoziţie şi nici nu doresc să discute pe teme...