Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Daniel Niculae si Vlad Munteanu, rateaza finala Cupei Ligii

Miercuri, 27 Februarie 2008, ora 10:01
1080 citiri

Cu Daniel Niculae integralist si Vlad Munteanu schimbat in minutul 64, Auxerre a ratat calificarea in ultimul act al finalei Cupei Ligii, dupa infrangerea in fata echipei Paris Saint Germain, scor 3-2.

Golurile intalnirii au fost marcate de gazde prin Yepes, in minutul 31, Pauleta, 12 minute mai tarziu, si de Mendy, in minutul 79, in timp ce pentru oaspeti au marcat Landreau si Quercia in minutele 74 si 90+3.

In finala ce se va juca pe Stade de France, PSG va intalni invingatoarea dintre Le Mans si Lens.

Dembele și Mbappe au adus titlul la PSG. Gol de mare rafinament marcat de Kylian plus o fază în care și-a ridiculizat adversarul VIDEO
Echipa franceză PSG a învins miercuri, în deplasare, scor 4-1, formaţia Lorient, în etapa a 29-a din Ligue 1. PSG s-a impus la Lorient prin golurile marcate de cei doi jucători pe care...
De ce va alege vedeta lui PSG să joace pentru Real Madrid. Brazilianul Ronaldo a explicat totul
Presa din Spania a dezvăluit că Real Madrid vrea să-l aducă pe Kylian Mbappe fără să fie afectate posturile celorlați jucători. "Kylian știe că, fiind la Real Madrid, îi va fi mult...
#Daniel, #Niculae, #Vlad, #munteanu, #auxerre, #psg, #Paris, #saint, #germain, #rezultat , #Paris Saint Germain