Handbal feminin / Liga Nationala: Evadare esuata

Luni, 20 Februarie 2012, ora 00:59
112 citiri
CSM Bacau - "U" Neptun Constanta 23-24 (13-12)

Bonus nevalorificat si taiat cu o infrangere la limita. La o zi dupa ce a primit vestea unei victorii la "masa verde", CSM Bacau s-a poticnit pe teren propriu si nu a reusit sa fructifice sansa de a evada din zona crepusculara a clasamentului.

Conduse in primele 10 minute (5-7), handbalistele bacauane au controlat a doua jumatate a reprizei inaugurale (8-7 '15, 11-8 '21, 12-9 '23) si au intrat la pauza in avantaj minim, dupa ce oaspetele au ...citește toată știrea