Seara neagra pentru Banel Nicolita (Video)

Duminica, 18 Martie 2012, ora 12:12
1846 citiri

Banel Nicolita a revenit la Saint Etienne, dupa accidentarea suferita la nationala, insa fara noroc.

"Verzii" au pierdut, scor 0-1, derbiul disputat pe teren propriu cu Olympique Lyon.

Unicul gol al partidei a fost marcat de fostul jucator al celor de Bafetimbi Gomis, jucator ajuns la Lyon chiar de la Saint Etienne.

Acesta a inscris un gol superb, cu un sut de la 25 de metri, in minutul 81 al intalnirii de pe Stade Geoffroy-Guichard.

Accesati acest link pentru a viziona reusita lui Gomis

Banel Nicolita a inceput meciul pe banca de rezerve, fiind introdus in teren in minutul 74. S-a remarcat doar prin cateva interventii bune in defensiva.

Nu numai ca a fost invinsa, dar Saint Etienne a fost depasita in clasament de rivalii de la Lyon. Nicolita si compania ocupa locul 5, cu 46 de puncte.

Dan Tănasă, candidatul AUR la Primăria Brașov: ”Braşovenii nu mai sunt nevoiţi să aleagă răul cel mai mic”
Alianţa pentru Unirea Românilor, filiala Braşov, a prezentat, vineri, candidatul pentru funcţia de primar al Municipiului Braşov în persoana deputatului Dan Tanasă. Acesta a declarat...
Premierul Ciolacu, alături de tinerii blocaţi pe aeroportul din Dubai: ”Zâmbetele lor mi-au dat energie cât toate cafelele băute în ultimele zile” FOTO
Marcel Ciolacu, premierul României a postat imagini din aeronava oficială cu care revine în ţară, alături de grupul de tineri blocaţi pe aeroportul din Dubai, el afirmând că zâmbetele lor...
#Nicolita infrangere Saint Etienne, #Saint Etienne invinsa Lyon, #Gomis gol Lyon video , #Saint Etienne