Nicolita a marcat primul sau gol in Franta. Niculae a inscris si el (Video)

Duminica, 06 Noiembrie 2011, ora 18:47
3295 citiri

Banel Nicolita a marcat, duminica seara, primul sau gol de la venirea in Franta.

Fostul mijlocas al Stelei a inscris in minutul 32 al partidei pe care echipa sa, Saint Etienne, o disputa cu Montpellier, in etapa a 13-a din Ligue 1.

Nicolita a marcat cu capul din 8 metri, dintre doi adversari, dupa o centrare perfecta a lui Lemoine.

Intalnirea dintre Saint Etienne si Montpellier s-a terminat insa la egalitate, scor 1-1. Marveaux i-a adus un punct formatiei sale, in minutul 57.

Intr-un alt meci disputat duminica seara in Franta, Nancy a castigat, scor 2-1, intalnirea cu Brest, dupa un gol marcat de Daniel Niculae in minutul 87. Celelalte reusite ale partidei le-au aprtinut lui Jung (min.64) pentru gazde, respectiv Lesoimier (min.84).

Cătălin Cîrstoiu: „Expunerea asta mi-a făcut foarte mult rău. Nu mi se pare normal ca la grădiniţă copilul să fie fotografiat. M-am considerat hărţuit” VIDEO
Cătălin Cîrstoiu, candidatul PSD-PNL la Primăria Capitalei a afirmat că expunerea din ultima perioadă i-a făcut foarte mult rău în viaţa personală, subliniind că nu i se pare normal ca...
”Nu am ce să-mi reproșez. Mandatul rămâne pe masa coaliției”. Cîrstoiu a făcut declarații în faţa Spitalului Universitar. Explicaţii privind acuzaţiile de incompatibilitate
Candidatul PSD-PNL la Primăria Capitalei, medicul Cătălin Cîrstoiu a susținut vineri, 19 aprilie, o conferinţă de presă pentru a răspunde acuzaţiilor de incompatibilitate în condiţiile...