Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Barcelona, infrangere inexplicabila in Primera Division. Adio titlu? (Video)

Sambata, 12 Aprilie 2014, ora 22:51
4453 citiri

Barcelona a pierdut inexplicabil in runda curenta de Primera Division, scor 0-1 in fata celor de la Granada, o formatie aflata undeva la mijlocul clasamentului.

Singurul gol al partidei a fost reusit de Brahimi in minutul 16, dupa o contra bine realizata de gazde.

A fost singura reusita a unui joc care a semanat izbitor cu cel facut de Barcelona in fata lui Atletico Madrid, in sferturile Ligii Campionilor.

Si anume multa posesie, dominare sterila, cateva ocazii, dar pana la urma nimic concretizat pe tabela. O infrangere care se prea poate sa fie decisiva in lupta la titlu.

Si asta daca Atletico bate in aceasta runda, maine la Getafe, putandu-se distanta la 4 puncte.

In plus, si Real o poate depasi pe Barcelona, daca madrilenii vor invinge diseara, de la ora 23, pe Almeria.

Iata singurul gol al partidei in imagini VIDEO:

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...
#barcelona infrangere inexplicabila primera, #barcelona pierde cu granada, #barcelona granada rezumat video , #stiri FC Barcelona