Un nou pas gresit pentru FC Barcelona

Luni, 07 Noiembrie 2011, ora 10:17
2494 citiri

FC Barcelona pierde teren fata de rivalii de la Real Madrid.

Catalanii au inregistrat duminica seara cea de-a patra remiza din acest sezon, 2-2 la Bilbao, cu Athetic.

Herrera a deschis scorul pentru gazde in minutul 20, insa Fabregas a restabilit egalitatea patru minute mai tarziu.

Bilbao a punctat din nou in minutul 80, dupa un autogol al lui Pique, si se indrepta spre o victorie fantastica in fata campioanei Europei.

Numai ca Messi nu-si spusese ultimul cuvant. Argentinianul a egalat scorul pe tabela de marcaj in minutele de prelungire ale partidei de pe San Mames.

Dupa 11 partide jucate in actualul sezon al Primerei Division, Messi si compania ocupa locul 2 in clasament, cu 25 de puncte, la 3 puncte in spatele celor de la Real Madrid, care duminica au demolat-o pe Osasuna, scor 7-1.

Declarațiile preotului Nicolae Tănase sunt ”o invitație la viol”. Ministra Justiției intervine
Ministra Justiţiei, Alina Gorghiu a spus, referitor la afirmaţiile preotului Nicolae Tănase de la Valea Plopului potrivit cărora fetele care sunt agresate sexual ar trebui să intre la...
Plângeri la DNA și ANI împotriva lui Cristian Popescu Piedone. USR îl acuză că și-a angajat ”rudele și pilele” la primărie
USR va depune plângeri la Agenţia Naţională de Integritate şi Direcţia Naţională Anticorupţie împotriva lui Cristian Popescu Piedone şi a caracatiţei cu rude şi pile pe care a...
#Barcelona egal remiza Bilbao, #clasament Primera Division, #clasament Real Madrid Barcelona , #stiri FC Barcelona