Luni, 17 Noiembrie 2008, ora 15:47
1124 citiri

Cinci avioane au fost tinute la sol pe aeroportul din Cluj din cauza ploii marunte si cetii dense.

Zeci de pasageri au fost nevoiti sa astepte ore in sir in aeroport sau chiar sa-si schimbe planurile de calatorie, relateaza Pro TV.

O aeronava care ar fi trebuit sa ajunga de la Barcelona a aterizat la Timisoara, iar cursa spre Londra a inregistrat o intarziere de peste opt ore.

Unul dintre zborurile spre Bucuresti a fost anulat duminica seara, iar alte doua au avut intarzieri de patru ore.

Pasagerii care ar fi trebuit sa plece spre Bologna au asteptat in aerogara peste cinci ore. Companiile aeriene le-au oferit clientilor apa si mancare pe perioada asteptarii.

Quarterly Report - Editia 4

David Popovici, o nouă cursă pentru aur. Când are loc finala de la Barcelona
Înotătorul David Popovici, dublu campion european (100 şi 200 m liber), s-a calificat joi în finala probei de 100 m liber a concursului Mare Nostrum de la Barcelona cu al cincilea timp din...
Cursă fabuloasă pentru David Popovici. Românul l-a învins pe campionul mondial, cu un timp fantastic
Înotătorul român David Popovici (19 ani) participă în aceste zile la competiția Mare Nostrum de la Barcelona, unde a reușit în prima zi o performanță excepțională. David Popovici...
#zbor, #aeroport, #anulat, #Cluj, #cursa, #barcelona, #madrid , #stiri FC Barcelona