Antrenorul lui Bayern Munchen, Julian Nagelsmann, este grav bolnav! Detalii de ultimă oră

Joi, 21 Octombrie 2021, ora 11:09
15636 citiri

Situație gravă pentru antrenorul lui Bayern Munchen. Julian Nagelsmann are mari probleme de sănătate.

Tehnicianul nu a putut fi prezent le meciul din Champions League, pe care echipa sa l-a susținut în deplasare, la Lisabona.

Secunzii i-au luat locul și au confirmat totul despre starea de sănătate precară a lui Nagelsman, care este gripat.

Bayern a dat recital la Lisabona, cu Benfica. Nemții au câștigat cu 4-0 și sunt liderul grupei.

"Julian e foarte bolnav, se simte foarte rău, dar din fericire capul său rămâne grozav. A avut o idee excelentă să îl înlocuim pe Pavard cu Serge Gnabry, am devenit mult mai periculoși. A fost o decizie extrem de curajoasă, la 0-0. Bravo, Julian", a declarat secundul Toppmoller la conferința de presă.

Robert Lewandowski a marcat un gol superb din foarfecă, în minutul 14. Celălalt gol a fost înscris de Coman, în minutul 42. Pentru polonez este al nouălea gol marcat în acest sezon în...
Cum a reacționat Robert Lewandowski după ce a pierdut Balonul de Aur
Lionel Messi l-a întrecut pe Robert Lewandowski în cursa pentru Balonul de Aur, deși mulți îl vedeau pe polonez drept câștigător. Atacantul polonez de la Bayern Munchen a primit cu mult...