Becali, extaziat de egalul dintre Timisoara si CFR Cluj

Marti, 20 Aprilie 2010, ora 07:41
2006 citiri

Gigi Becali este extaziat de rezultatul de egalitate inregistrat luni intre FC Timisoara si CFR Cluj. Becali considera ca Steaua are din nou sanse sa castige titlul de campioana chiar daca echipa lui Stoichita a fost umilita in Giulesti.

"Este un rezultat de minune. Mai bun ca asta ce mai vrei? CFR Cluj nu mai este campioana, era in minutul 96! Steaua va fi campioana! E foarte greu, dar mai sunt sanse.

Mai avem 5%, 10% sanse la titlu, dar jucam! In minutul 96 i-am cerut lui Dumnezeu un semn. Dumnezeu mi-a dat capul lui Alexa! Am incredere daca Mititelu ne va face campioni", a spus Gigi Becali la GSpTV.

FC Timisoara si CFR Cluj au remizat, scor 1-1, in ultima partida a etapei cu numarul 28 din Liga I, golul banatenilor fiind marcat de Alexa in minutul 98.

Piedone, despre „mazilirea doctorului Cârstoiu” de către Coaliție: „Blat politic prin care PSD şi PNL îl susţin pe Nicuşor Dan”
Candidatul PUSL la Primăria Capitalei, Cristian Popescu Piedone, a declarat marţi, 23 aprilie, că mazilirea doctorului Cârstoiu este blat politic prin care PSD şi PNL îl susţin pe Nicuşor...
Nicușor Dan, prima reacție după ce PSD și PNL au renunțat la candidatura lui Cîrstoiu. „Decizie grea pentru mafia imobiliară”
Primarul Capitalei Nicuşor Dan a reacţionat marți, 23 aprilie, printr-o postare ironică, după ce coaliţia PSD-PNL a renunţat la candidatura lui Cătălin Cîrstoiu pentru Primăria...
#Becali extaziat egal Timisoara Cluj, #Timisoara Cluj egal, #rezultat Liga 1 , #Steaua