Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Benfica, cu Sepsi jucand slab, a fost eliminata din Cupa
Joi, 17 Aprilie 2008, ora 12:10 - Benfica, cu Sepsi jucand slab, a fost eliminata din Cupa
Benfica Lisabona / Sporting Lisabona
Jucatorul roman Laszlo Sepsi a intrat la jumatatea reprizei secunde cu ghinion pentru Benfica, care conducea cu 2-0, rivala Sporting Lisabona. In doar 8 minute fosta echipa a lui Boloni a rasturnat situatia marcand trei goluri. Evolutia lui Sepsi, a fost considerata slaba de presa portugheza, care a apreciat ca fundasul roman nu a reusit sa-l...
Sepsi, util in partida Sporting - Benfica
Luni, 03 Martie 2008, ora 12:29 - Sepsi, util in partida Sporting - Benfica
Fundasul roman, Laszlo Sepsi, transferat in aceasta pauza competitionala de la Gloria Bistrita la Benfica Lisabona, a impresionat prin jocul sau in derby-ul cu Sporting. Sepsi a fost introdus in teren in ultimul sfert de ora, in locul lui Di Maria, evoluand pe postul de fundas stanga: "Sepsi a intarit ideea ca este un jucator util", s-a scris...