Înapoi la listarea arhivei

16 Octombrie 2022 - Fotbal feminin. 13 goluri marcate de echipa Gloriei in fata ACS Dream Team Bucuresti

Dupa aproape trei saptamani de pauza competitionala, fotbalistele Gloriei 2018 au jucat din nou un meci oficial. Echipa noastra a invins, in deplasare, la baza Ion Tiriac, pe ACS Dream Team. Partida

16 Octombrie 2022 - Liga III. Egal pentru Gloria, in deplasarea de la Baile Felix

CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud a incheiat la egalitate, 2-2, in deplasare, partida cu CS Lotus Baile Felix. Golurile echipei noastre au fost marcate de Razvan Tanasa in min. 39 si Alex Stoica in min.

16 Octombrie 2022 - Tenis de masa. Locul 1 cu victorii pe linie ale sportivilor Gloriei 2018 in turul Diviziei B!

Bistritenii Darius Toma, Lucian Munteanu, Dan Daniel si Mihai Nagy au dominat intrecerea masculina pe echipe, gazduita timp de trei zile de sala de tenis de masa "Gheorghe Bozga" din municipiul

16 Octombrie 2022 - Victorie pentru juniorele 3 ale Gloriei, la o diferenta de zece goluri!

Junioarele 3 ale Gloriei 2018 Bistrita-Nasaud s-au impus in fata LPS Bistrita cu scorul de 37-27, la pauza, 20-13.

16 Octombrie 2022 - Locul 2 pentru echipa feminina de tenis de masa a Gloriei in turul Diviziei B!

Sportivele legitimate la CS Gloria 2018 BN - Tania Plaian, Ioana Singeorzan, Ana Barbu si Bogdana Trifu - au obtinut la turneul gazduit de Moinesti sase victorii, din care cinci cu 3-0 si una cu 3-1,

16 Octombrie 2022 - Pr. Vasile Beni: Cuvintele pe care le rostim ne pot apropia sau indeparta, ne pot rani sau tamadui

Textul evangheliei:,,Iesit-a semanatorul sa semene samanta sa. Si semanand el, una a cazut langa drum si a fost calcata cu picioarele si pasarile cerului au mancat-o. Si alta a cazut pe piatra, si,