Dupa 41 de ani de la meciul cu care si-a construit tribuna a doua, Gloria netezeste din nou promovarea Corvinului!

Duminica, 28 Noiembrie 2021, ora 15:30
48 citiri
Gloria a pierdut ieri cu 5-1 acasa, in etapa a 15-a din Liga a treia, penultima din acest an. A fost invinsa de Corvinul Hunedoara, liderul seriei a 9-a, echipa care isi doreste enorm sa promoveze in liga a doua, la 100 de ani de la infiintarea clubului.

A fost 1-2 la pauza, dupa ce damian a egalat la 1, cu un voleu spectaculos din afara careului. Dupa pauza, hunedorenii s-au desprins si au castigat fara drept de apel aceasta partida, a 13 victorie din 14 meciuri ale acestui sezon. Gloria ...citește toată știrea