Fotbal: Amical castigat cu CFR 2! Gloria are trupa buna pentru acest sezon!

Sambata, 20 Iulie 2019, ora 18:36
63 citiri
Gloria a castigat cu 2-1 a doua partida amicala cu CFR 2, dupa ce a pierdut cu 3-0, luni, la Cluj Napoca.

Astazi, pe stadionul Jean Padureanu, bistritenii au jucat bine mai ales in prima repriza, pe care au castigat-o cu 2-0, prin golurile lui Mester si Baldean. Dupa multe schimbari efectuate in ambele echipe dupa pauza, scorul final a fost 2-1, golul oaspetilor fiind marcat la o grava eroare a portarului Racoti.

Antrenorul Dan Matei a aliniat o formula fara Bucur (plecat de la echipa) si ...citește toată știrea