Fotbal: Gloria, infrangere la Satu Mare! Dan Matei: "Nu avem lot de promovare!"

Sambata, 12 Septembrie 2020, ora 22:31
25 citiri
Gloria a pierdut primul joc din actualul sezon, 4-2 pe terenul Olimpia din Satu Mare, in fata unei nou promovate, CSM, din localitate.

Bistritenii au condus la pauza cu 1-0 printr-un gol spectaculos marcat de Bococi in minutul 25. Un minut mai tarziu, Albut a aparat un penalti si mai avea sa apere unul in repriza secunda.

In partea a doua, Gloria n-a mai tinut ritmul partidei si a gresit copilareste in aparare. Oaspetii au egalat dintr-un al treilea penalti iar apoi au mai marcat de 3 ori pe ...citește toată știrea