Pasca si Evi- a treia victorie la tineret, croatul Sostaric - infrangere cu Brazilia! Gloria, tot fara principal!

Vineri, 03 Decembrie 2021, ora 12:30
157 citiri
Horatiu Pasca si Mihaela Evi au condus nationala de tineret in a treia victorie spectaculoasa din seria meciurilor de pregatire disputate la Mioveni. Dupa doua victorii cu Spania (27-26 si 26-17), Romania a invins aseara si Germania, 25-23. La pauza, nemtoaicele conduceau cu 5 goluri, dar antrenorii bistriteni au facut minuni la vestiare si tricolorele au reusit o repriza secunda perfecta.

Astazi, de la ora 15.30, este programata revansa, pe TVR2, ultimul meci amical din aceasta perioada de ...citește toată știrea