Bogdan Stancu, de neoprit in Turcia: A ajuns pe primul loc in clasamentul golgheterilor (Video)

Sambata, 14 Decembrie 2019, ora 20:07
5382 citiri

Bogdan Stancu a marcat doua goluri sambata si a urcat pe primul loc in clasamentul golgheterilor.

Atacantul roman in varsta de 32 de ani a inscris in victoria obtinuta de formtia sa, Genclerbirligi, in meciul cu Goztepe, scor 3-1.

Stancu a deschis scorul in minutul 29 si a inchis tabela in minutul 67, cu o executie superba, din foarfeca.

Celelalte goluri ale intlanirii de la Ankara au fost marcate de Sio (min.35) pentru gazde, respectiv Wallace (min.34) pentru oaspeti.

Cu aceste reusite, Stancu a ajuns la cota 10 in acest sezon si e lider in clasamentul golgheterilor primei ligi de fotbal din Turcia.

Bogdan Stancu a ajuns la Genclerbirligi la inceputul lui 2019.

Ciolacu susține că nu există riscul ruperii coaliției: ”Ce voiaţi? Să stau la televizor să spun: "m-am gândit eu că e mai bun Piedone"?”
Marcel Ciolacu nu crede că decizia privind candidaturile separate la Primăria generală a Capitalei va afecta în vreun fel coaliția formată din PSD şi PNL. El susţine că membrii alianţei...
#Bogdan Stancu goluri Turcia, #Bogdan Stancu goluri Genclerbirligi , #stiri Bogdan Stancu