Un roman rupe norii in Turcia (Video)

Sambata, 24 August 2013, ora 12:04
2780 citiri

Un atacant roman continua sa impresioneze in Turcia.

Bogdan Stancu a punctat pentru Genclerbirligi in victoria obtinuta impotriva celor de la Akhisar, scor 3-0.

Atacantul roman a marcat in minutul 87, in urma unui contraatac, si a contribuit decisiv la un alt gol.

Celelalte goluri au fost reusite de Durmaz, in minutul 17, si Zec, in minutul 33.

Stancu a ajuns la Genclerbirligi in aceasta vara de la Orduspor.

Alexandru Rafila i-a cerut Comisiei Europene să reducă livrările de vaccin anti-Covid pentru România: ”Avem peste 8 milioane de doze care vor expira”
Ministrul Sănătăţii, Alexandru Rafila, a anunţat miercuri, 17 august, că a cerut Comisiei Europene reducerea substanţială a livrărilor de vaccin împotriva Covid-19 pentru acest an şi...
Ce ar avea de pierdut coaliția dacă scoate UDMR-ul de la guvernare. Câtă nevoie reală este de maghiari
În ultimele luni UDMR-ul a fost implicat în mai multe scandaluri care i-au determinat pe unii actori din PNL, dar și PSD scoaterea maghiarilor de la guvernare. Cu toate astea, liderii...