Corabia l-a bagat la apa pe Prometeu

Luni, 17 August 2009, ora 10:39
180 citiri
Cum Liga a III-a s-a amanat pentru o saptamana, echipele oltene au preferat sa-si continue pregatirea pentru a nu se pomeni descoperite la startul competitiei. Progresul Corabia a trecut vineri, la Craiova, de formatia Prometeu cu scorul de 2-0.
Victorie-blitz
Corabianul Mihaila schimba primul tabela in minutul 25. Cu plumb turnat in picioare, gazdele nu reactioneaza nicicum, cea mai mare ocazie a primei reprize apartinand tot Corabiei care trece pe langa majorarea scorului: Preda bate slab ...citește toată știrea