Rezultatele 1 - 23 din 23

Articole despre "fc botosani meci pandurii targu jiu"

04 Iunie 2017 - Astazi: FC Botosani- Pandurii Targu Jiu

FC Botosani intalneste, duminica seara, pe Pandurii Targu Jiu, intr-un meci contand pentru ultima etapa a play-out-ului din Liga 1. Partida se va disputa pe Stadionul Municipal incepand cu ora 21.00.

04 Iunie 2017 - FC Botosani o trimite pe Pandurii Targu Jiu in liga secunda, cu un gol in minutul 94! FOTO

FC Botosani a castigat meciul cu Pandurii Targu Jiu cu scorul de 2-1, intr-o partida cu un final de meci nebun. Fulop a deschis scorul in minutul 88 si o trimitea pe Pandurii in liga secunda. In

05 Iunie 2017 - Leo Grozavu: "Multumesc Botosaniului ca mi-a dat sansa sa antrenez in prima liga"

FC Botosani a invins cu scorul de 2-1 pe Pandurii Targu Jiu, in ultima etapa a Ligii 1 din acest sezon si in ultimul meci a lui Leo Grozavu pe banca botosanenilor.

19 Aprilie 2017 - FC Botosani pleaca la Drobeta-Turnu Severin cu trenul!

Elevii lui Leo Grozavu vor juca vineri seara, impotriva celor de la Pandurii Targu Jiu, meci ce va avea loc la Drobeta-Turnu Severin.

19 Aprilie 2017 - Catalin Golofca, inaintea meciului cu Pandurii: Ne asteapta un meci greu

Catalin Golofca, unul dintre cei mai importanti marcatori ai FC Botosani a declarat inaintea meciului cu Pandurii Targu Jiu ca va fi o partida dificila. Mijlocasul botosanean a spus ca in ciuda

26 Februarie 2017 - Astazi: FC Botosani- Pandurii Targu Jiu

FC Botosani intalneste, duminica, pe Pandurii Targu Jiu intr-un meci contand pentru etapa a 25-a a Ligii 1 de fotbal. Partida se va disputa de la ora 13.30 pe Stadionul Municipal si va fi transmisa

26 Februarie 2017 - VINO LA MECI! FC Botosani - Pandurii Targu Jiu se joaca astazi!

FC Botosani va disputa astazi ultimul meci din sezonul regulat, pe teren propriu, impotriva celor de la Pandurii Targu Jiu, incepand cu ora 13:30.

26 Februarie 2017 - Trei puncte smulse oltenilor! FC Botosani- Pandurii Targu Jiu 3-1! FOTO

Mai cu nervi, mai cu fericire, mai cu huiduieli, a trecut si meciul cu Pandurii, meci castigat onorabil de FC Botosani, cu scorul de 3-1. Dupa momente care le-au albit parul suporterilor, dar si

24 Februarie 2017 - Razvan Tincu, inaintea meciului cu Pandurii: "Cred ca acest meci este unul foarte periculos"

FC Botosani joaca duminica la amiaza, pe teren propriu, impotriva celor de la Pandurii Targu Jiu, in cadrul penultimei etape din sezonul regulat al Ligii 1.

26 Februarie 2017 - Cu un Miron zapacit, Botosanii pierd superioritatea pe tabela! FC Botosani- Pandurii Targu Jiu 1-1! FOTO

Comparativ cu ultimul meci disputat de FC Botosani pe teren propriu, atunci cand Universitatea Craiova a plecat acasa cu fruntea in pamant, meciul de astazi se va desfasura in conditii mai bune, cel

23 Februarie 2017 - Leo Grozavu, inaintea meciului cu Pandurii: Am tras toate semnalele de alarma. Va fi un meci foarte dificil

Antrenorul FC Botosani a sustinut, joi dimineata, o conferinta de presa inaintea meciului cu Pandurii Targu Jiu. Leo Grozavu a atras atentia ca va fi un meci dificil, in ciuda zvonurilor privind o

15 Octombrie 2016 - Astazi: Pandurii Targu Jiu- FC Botosani

FC Botosani intalneste sambata seara, in deplasare, pe Pandurii Targu Jiu intr-un meci contand pentru etapa a 12-a a Ligii 1 la fotbal, penultima a returului.

05 Aprilie 2016 - Dupa ce s-au incaierat anul trecut, Leo Grozavu si Matulevicius se reintalnesc la FC Botosani: "Eu cred ca suntem profesionisti" - FOTO

In luna iunie, anul trecut, FC Botosani disputa un meci pe teren propriu cu Pandurii Targu Jiu, iar la pauza acelei partide, Leo Grozavu si Deyvidas Matulevicius, pe atunci jucator al Pandurilor au

05 Decembrie 2015 - ASTAZI: Pandurii Targu Jiu - FC Botosani! Vezi cine arbitreaza!

Pandurii Targu Jiu si FC Botosani se intalnesc in aceasa seara in cel de-al doilea meci al etapei cu numarul 21 din Liga 1.

06 Decembrie 2015 - SPORT Popovici, GOL cu dedicatie in cel mai bun meci al sau la FC Botosani! FOTO, VIDEO

FC Botosani a reusit sa castige intr-un mod categoric meciul disputat, sambata seara, impotriva echipei Pandurii Targu Jiu, cu scorul de 3-0, toate golurile fiind marcate de fundasi.

22 August 2015 - Astazi: FC Botosani- Pandurii Targu Jiu

FC Botosani intalneste, sambata seara, pe Pandurii Targu Jiu, intr-un meci contand pentru etapa a opta din Liga 1. Partida se va disputa pe Stadionul Municipal incepand cu ora 18.30.

20 August 2015 - Leo Grozavu: "Obligatoriu trebuie sa castigam acest meci cu Pandurii"

FC Botosani va juca sambata dupa-amiaza, incepand cu ora 18:30, pe stadionul Municipal, impotriva celor de la Pandurii Targu Jiu.

24 Noiembrie 2014 - Iftime, dupa victoria cu Pandurii: "Am avut noroc. Dumnezeu ne-a dat tot ce ne-a luat in alte meciuri"

FC Botosani a invins cu scorul de 2-1 pe Pandurii Targu Jiu, intr-un meci pe care gorjenii l-au dominat de la un capat la celalalt.

18 Aprilie 2014 - Claudiu Codoban: "Nu ma gandesc ca este Pastele. Ma gandesc doar ca este meci"

FC Botosani va juca duminica, in prima zi de Paste, pe teren propriu, impotriva celor de la Pandurii Targu Jiu.

21 Octombrie 2013 - Croitoru dupa Pandurii - FC Botosani 6 - 1: Suntem in grafic

Mijlocasul ofensiv al ros-alb-albastrilor, cel mai suparat jucator pe publicul botosanean, considera echitabila victoria cu 6 - 1 obtinuta de Pandurii Targu Jiu cu FC Botosani, duminica, intr-un meci

21 Octombrie 2013 - FC Botosani se apropie de umilinta, condusa cu 3 - 0 la pauza - GOLURILE

Echipa fanion a judetului este condusa cu 3 - 0 la pauza de Pandurii Targu Jiu intr-un meci care conteaza pentru etapa a XI -a din Liga I. In afara primelor 15 minute, cand FC Botosani si-a creat cea