Academica Clinceni - FC Botosani: 1-1! Academica Clinceni este "nasul" echipei lui Croitoru

Sambata, 14 Decembrie 2019, ora 21:04
45 citiri
FC Botosani a plecat la Clinceni pentru a juca cu Academica. O victorie o ducea pe trupa lui Marius Croitoru pe loc de Play-Off, cel putin pana la meciul lui Gaz Metan.
Prima repriza a fost una echilibrata, dar fara goluri. Cea mai mare ocazie a primei reprize a avut loc chiar la ultima faza, atunci cand Ofosu a trimis cu capul din 4 metri spre poarta Clinceniului, dar portarul Valceanu a reusit sa scoata miraculos.
In inceputul reprizei secunde, Ofosu nu a mai ratat. Acesta a inscris in ...citește toată știrea