Botosani - Dinamo 1-0! Victorie cu gust de Play-Off! Bucurie de nedescris in vestiar, la finalul meciului

Joi, 19 Decembrie 2019, ora 23:59
40 citiri
FC Botosani si Dinamo disputa o finala pentru Play-Off, in chiar ultimul meci al anului.
Dinamo a avut lovitura de deschidere a meciului. Prima faza notabila a partidei a avut loc in minutul 20, atunci cand Rauta a primit cartonasul galben, dupa un fault la Enriko Papa. Acelasi Papa a avut primul sut pe poarta, in minutul 25, dupa un sut din afara careului, insa portarul Piscitelli nu a avut probleme. Un minut mai tarziu, Filip, capitanul lui Dinamo, in absenta lui Dan Nistor, a primit ...citește toată știrea