CSM Bacau - CSM Botosani 29-25! Elevii lui Florin Ciubotariu devin lanterna rosie a campionatului

Joi, 17 Decembrie 2020, ora 16:46
24 citiri
CSM Botosani a fost invinsa de CSM Bacau, la capatul unui duel pierdut in primul rand din punct de vedere psihologic.
Bacauanii au inceput tare prima repriza, si dupa doua minute conduceau cu 2-0. Insa, o repriza excelenta facuta de Claudiu Lazurca, ajutat si de colegi, au facut ca CSM Botosani sa aiba mereu un pas in fata. Totusi, cu 30 de secunde inainte de final, la scorul de 13-13, CSM Bacau inscria cu portarul si reusea sa intre la vestiare cu avantaj de un gol, decisiv din punct de vedere ...citește toată știrea