FC Botosani- Rapid 0-2! Ocaziile se razbuna

Duminica, 22 August 2021, ora 23:59
601 citiri
FC Botosani a fost invinsa de Rapid Bucuresti.
Trupa lui Marius Croitoru a controlat partida pana in ultimele 10 minute, cand giulestenii au profitat de erorile din defensiva si au reusit sa puncteze de doua ori.
Meciul a fost armoniat de atmosfera de derby facuta de suporterii locali, alaturi de galeria Rapidului.
Iata cele mai importante faze ale meciului:
Min. 90+2: GOL Rapid! Alami marcheaza in prelungirile partidei, din pasa lui Marzouk si duce scorul la 2-0.
Min. 84: GOL Rapid! Marzouk ...citește toată știrea