FC Botosani - Universitatea Craiova, egal de 1-1. Botosanenii au ratat la limita victoria

Duminica, 18 August 2019, ora 21:04
65 citiri
Disputa dintre FC Botosani si Universitatea Craiova s-a incheiat cu remiza, fiecare echipa marcand un gol, acasa la botosaneni.
Chiar din primul minut de joc, echipa locala a dominat terenul, Golofca obtinand unicul punct in secunda 28. Golul acestuia este, deocamdata, record in viteza de marcare pentru Liga I.
U Craiova a egalat, in minutul 29, prin efortul lui Nicusor Bancu.
FC Botosani a fost la un pas de victorie, in prelungiri, cand Rodriguez avut lovitura libera din marginea careului, a ...citește toată știrea