FCSB - FC Botosani 1-1! Doua Euro-Goluri si fotbal ZERO!

Sambata, 04 Iulie 2020, ora 23:59
36 citiri
FC Botosani a plecat la Bucuresti, unde sambata seara, de la ora 20:00, a disputat o partida impotriva vicecampioanei Romaniei, FCSB.
Dupa un inceput de meci echilibrat, FCSB reuseste sa deschida scorul in minutul 13, dupa un sut al lui Florinel Coman, din deschiderea lui Denis Man, din marginea careului.
2 minute mai tarziu, Iulian Cristea este eliminat direct dupa un fault impotriva lui Keyta, din postura de ultim aparator. FC Botosani beneficiaza astfel de o lovitura libera, din marginea ...citește toată știrea